Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Karamanlı Şehidimize Taziye Mesajları

Karamanlı Şehidimize Taziye Mesajları

29 Haziran 2017 - 16:33
Reklam

Karaman Ziraat Odası Başkanı Recep Muğlu’nun Taziye Mesajı

Karaman Ziraat Odası Başkanı Recep MUĞLU ilimize arka arkaya gelen Şehadet Haberleri dolayısıyla bir taziye mesajı yayınladı;

Teker teker Vatan toprağına emanet ettiğimiz aziz şehitlerimize bir yenileri de maalesef ilimizden katılmıştır. Mübarek Ramazan Bayramı’nı eda ettiğimiz bu mübarek günlerde ilimiz arka arkaya şehit haberleriyle adeta sarsılmıştır.

Milletimizin, vatanımızın can ve mal güvenliği, emniyeti için gece gündüz demeden, bin bir zorlukla görev yapan güvenlik güçlerimize PKK’lı hainler tarafından türlü saldırılar gerçekleştirilmektedir. Bu hain saldırılarda Sözleşmeli Er Oğuzhan KÜÇÜK ve PÖH Memuru Muhammet Ali Mevlüt DÜNDAR şahadete erişmiştir. Almış olduğumuz Şehadet haberleri malesef yüreğimizi dağladı. Milletimizin birlik ve beraberliğine kasteden bu alçak PKK’lı hainler asla emellerine ulaşamayacaklar. Şehitlerimizin katilleri bulunup, bu alçakça saldırının hesabı, teröristlerden mutlaka sorulacaktır.

Tarihin kuruluşundan bugüne şehitlik mertebesi aziz milletimiz için bir şeref madalyası olarak görülmüştür. İlahi kelimetullah ve nizam-ı alem için gözünü kırpmadan aziz vatan için canlarını seve seve ortaya koymuştur.

Aziz şehitlerimiz Mekânınız cennet olsun, Hz. Muhammet Cennet komşunuz olsun.  Gözünüz arkada kalmasın. Bu millet var oldukça vatan için canlarını vermeye her zaman hazırdır.

Karaman’ımız ve ülkemiz bir daha böyle acı haberler almaması temennisiyle, Bütün şehitlerimize Allah'tan rahmet, aileleri ve Türk milletine başsağlığı dilerim.

KTSO'dan Şehit Özel Harekat Polisi Muhammet Ali Mevlüt Dündar İçin Taziye Mesajı

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Gökhan Alkan ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Toktay Hakkari Çukurca'da şehit olan Muhammet Ali Mevlüt Dündar için bir taziye mesajı yayınladılar. Başkanlar yayınladıkları taziye mesajında;

“Hakkari'de şehit düşen, önceki gün ebediyete uğurladığımız Sözleşmeli Piyade Er Oğuzhan Küçük'ün acısı dinmeden yine Hakkari'nin Çukurca İlçesi'nde teröristlere karşı düzenlenen operasyonda Karamanlı Özel Harekat Polisi Muhammet Ali Mevlüt Dündar'ın şehit düşmesi bizleri  derinden üzmüştür. 

Terörle mücadelenin kararlılıkla sürdüğü ülkemizde; şehitlerimiz, en zor koşullarda vatan müdafaası ve terörle mücadele için üstün fedakarlıklarla dolu hayatlar yaşayıp, milletimizin gururu oldular ve yine üstün fedakarlık gerektiren görevleri sırasında şehit oldular.

Bu duygu ve düşüncelerle, şehitlerimize Allah'tan rahmet, değerli ailelerine, milletimize, Türk Silahlı Kuvvetlerine ve Emniyet Genel Müdürlüğüne başsağlığı ve sabır diliyoruz. Milletimizin başı sağolsun" ifadelerini kullandılar.

Başkan Çalışkan'dan Şehitlerimiz İçin Taziye Mesajı

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, önceki gün Hakkari'nin Şemdinli İlçesi Tekeli üs bölgesinde, bugün ise yine Hakkari'nin Çukurca ilçesinde şehit düşen hemşehrilerimiz Oğuzhan Küçük ve Muhammed Ali Mevlüt Dündar için bir taziye mesajı yayımladı.

Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan mesajında şunları kaydetti: “Önceki gün Hakkari'nin Şemdinli İlçesi Tekeli üs bölgesinde vatani görevini yerine getirirken şehit düşen ve dün ebediyete uğurladığımız Oğuzhan Küçük kardeşimizden sonra bugün yine Hakkari'nin Çukurca İlçesi'nde Muhammed Ali Mevlüt Dündar kardeşimizin hain pkk terör örgütünün kalleş saldırısı sonucunda şehit düştüğünü üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Şehitlerimizin acısını, milletimizle birlikte derinden yaşıyoruz.

Terörle mücadelede son dönemde büyük bir başarıya imza atan askerlerin kahramanlıklarının ülke ve millet olarak asla unutmayacağız. Hainler bu vatan toprakları üzerinde, şanlı bayrağımızı indirmeyi, mübarek ezanımızı dindirmeyi asla başaramayacaklar. Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız. Mazlumların umudu olan güzel vatanımızı üç beş soysuza asla bırakmayacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle şehitlerimize Cenab-ı Allah'tan rahmet niyaz ediyor; şehitlerimizin ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetlerimize ve aziz milletimize başsağlığı, sabırlar diliyorum."

Yeşildere Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Avukat Ramazan Eryiğit Taziye Mesajı

Yeşildere Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Avukat Ramazan Eryiğit mesajında şunları kaydetti. “26.06.2017 tarihinde Hakkari Şemdinli İlçesi Tekeli üs bölgesinde hemşerimiz Er Oğuzhan KÜÇÜK, 28.06.2017 tarihinde Hakkari Oğul Köyünde ; hemşerimiz Özel Harekat Polisi Muhammet Ali Mevlüt DÜNDAR  şehit olduğu haberi yüreğimizi dağladı.  En zor koşullarda vatan müdafaası ve terörle mücadele için üstün fedakarlıklarla dolu hayatlar yaşadılar. Milletimizin gururu oldular. Ve yine üstün fedakarlık gerektiren görevleri sırasında şehit oldular. Her biri milletimizin gururu olarak her zaman şükranla anılacaktır." Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Şehitlerimizin ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri'mize ve tüm milletimize başsağlığı diliyorum. Mekanları cennet olsun."


Kaynak: karaman haberleri
Bu haber 1940 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
2018 MİLLETVEKİLLİĞİ KARAMAN SEÇİM SONUÇLARI
2018 MİLLETVEKİLLİĞİ KARAMAN SEÇİM SONUÇLARI
CHP KARAMAN TEŞKİLATINDA MUTLULUK
CHP KARAMAN TEŞKİLATINDA MUTLULUK