Reklamı Geç
Reklam
Reklam
Reklam
Karaman Valisi Süleyman Tapsız’ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı...

Karaman Valisi Süleyman Tapsız’ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Karaman Valisi Süleyman Tapsız, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

28 Ekim 2016 - 11:16

Vali Tapsız yayınladığı kutlama mesajında; "Cumhuriyetimizin kuruluşunun 93’üncü yıldönümünü bu yıl da milletçe büyük bir heyecan ve gururla kutluyoruz.
 
Bağımsızlığını kazanma uğrunda yıllarca mücadele veren ve tüm yokluklara karşın bu haklı mücadeleden dünyaya örnek olacak bir zaferle çıkan Türk Milleti, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde bağımsız, güçlü ve çağdaş bir devlet olmayı başarmıştır. Bu başarının ardında; Türk Milletinin fedakârlığı, vatan sevgisi ve azmi vardır.
 
Millet olarak kışkırtma ve tahrikler karşısında birbirimizden şüphe duymak yerine daha sıkı kenetlendiğimiz sürece, ne FETÖ ne de bölücü terörün hain saldırıları asla amacına ulaşamayacaktır.
 
Unutmayalım ki biz, en zor zamanlarında dünyaya sadakat ve vatanseverliğin eşsiz örneklerini göstererek bugünlere gelmiş büyük bir milletiz.
 
Ne mutlu bize ki milletimiz, birlik ve beraberlik içerisinde Cumhuriyetimizi bütün değer ve kurumlarıyla özümsemiş, Türkiye'yi çağdaş dünya devletleri içinde hak ettiği saygın konuma yükseltmek için gerekli olan iradeyi her zaman ortaya koymuştur.
 
Bu anlamlı günde, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere istiklâl savaşımızın bütün kahramanlarını, eşsiz fedakârlıklarıyla milletimizin gönlünde ölümsüzleşen bütün şehit ve gazilerimizi rahmetle şükranla anıyor, Karamanlı hemşerilerimin Cumhuriyet Bayramını kutluyorum." dedi.

Bu haber 1284 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklamı Geç