Karaman TSO Kırgızistan İş Heyetini Ağırlayacak
Reklam

Karaman TSO Kırgızistan İş Heyetini Ağırlayacak

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Kırgızistan'dan kalabalık bir iş heyetini konuk edecek. Kırgızistan Başbakan Yardımcısı Kubatbek Boronov'un da yer alacağı Kırgızistan heyeti ile karşılıklı ticari iş birlikleri ve yatırım ortamları konuşulacak.

14 Ocak 2020 - 15:05

Konuyla ilgili açıklama yapan Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan; “İki ülke arasındaki ticari işbirliklerinin daha da artırılması amacıyla düzenlenen iş geliştirme programında, her iki ülkenin temsilcileri de beklentilerinin artık hayata geçirilmesi gerekliliği konusunda fikir alışverişinde bulunabileceklerdir. Karaman iş dünyası olarak bize düşen sorumluluk ivedilikle, Karaman-Kırgızistan iş hattını güçlendirecek sektörleri belirlemek ve gerekli köprüleri kurmaktır. Kırgızistan ile iş yapmak isteyen tüm üyelerimizi programımıza bekliyoruz” dedi.

Ticaret Heyeti Programı kapsamında, Türkiye'den ve Kırgızistan’dan üst düzey yetkililerin katılımıyla düzenlenen İş Forumunun yanı sıra Türk ve Kırgız girişimciler arasında 20/01/2020 ve 21/01/2020 tarihlerinde ikili iş görüşmeleri de gerçekleştirilecektir. Firma tanıtım sunumu ve aşağıda yer alan sektörler ile ilgili ikili iş görüşmeleri yapmak isteyen firmalarımızın sektör belirterek 16 Ocak 2020 Perşembe günü saat 12:00'ye kadar odamıza bilgi vermeleri rica olunur.

Söz konusu heyete aşağıda yer alan sektörlerde faaliyet gösteren ve uluslararası standartlara uygun ürünleri imal ve ihraç eden firma temsilcileri katılacaktır.

•             Tarım aletleri ve ekipmanları,

•             Endüstriyel tarım ve hayvancılık projesi,

•             Mermer ve granit ocakları işletimi

Kaynak: larende haber
Bu haber 615 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..