Karaman Ticaret ve Sanayi Odası
Reklam

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası ve Özel Konya Farabi Hastanesi arasında gerçekleşen görüşmeler neticesinde Konya Farabi Hastanesi ile Karaman Ticaret ve Sanayi Odası arasında “Sağlık Hizmetleri Sözleşmesi” imzalandı.

01 Temmuz 2019 - 13:34

ÖZEL KONYA FARABİ HASTANESİ İLE PROTOKOL SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Karaman Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlı Üyeler, Şirket Yetkilileri ile 1. Derece yakınları ve Oda Personelimiz eş ve çocuklarını ilgilendiren Sağlık Hizmetleri Sözleşmesi, Karaman Ticaret ve Sanayi Odası’nda Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan ve Farabi Hastanesi Müdürü Bilal Altun tarafından imzalandı.

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası ve Özel Konya Farabi Hastanesi arasında imzalanan ortak protokol anlaşması gereğince; Ayaktan muayene işlemlerinde, Laboratuvar Hizmetlerinde, Radyoloji ve Nükleer Tıp hizmetlerinde, Yatış gerektiren işlemler ve oda ücretlerinde, Normal ve Sezaryenli doğumlarda, Ameliyatlarda, SGK Kapsamında olmayan özel, estetik ve kozmetik işlemlerde % 25 indirim sağlanmıştır.

Protokol kapsamında, Farabi Hastanesi tarafından her üyemizin adına hangi oda üyesi olduklarına dair Sağlık Kartı çıkartılacak ve bu kartla kendisi ve 1. Derece yakınları indirimlerden faydalanabilecektir. Üyelerimiz, bu kartlar çıkarılıncaya kadar ki süreç içerisinde odamızın üye kimlik kartı ile başvuruda bulunabileceklerdir.

İmzalanan bu sağlık Hizmetleri Sözleşmesinin Oda Üyelerimize ve Farabi Hastanesine hayırlı olmasını dileriz.

Bu haber 1083 defa okunmuştur.