Reklamı Geç
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Karaman POMEM’de Mezuniyet Heyecanı
Reklam

Karaman POMEM'de Mezuniyet Heyecanı

Karaman Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) 20. dönem mezuniyet töreninde 364 polis adayı yemin ederek, diplomalarını aldı.

13 Aralık 2017 - 13:20 - Güncelleme: 13 Aralık 2017 - 13:26
Reklam

Karaman POMEM Spor salonunda gerçekleştirilen törene Karaman Valisi Fahri Meral, Emniyet İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, İl Jandarma Komutanı J. Alb İlhan Şen, Karaman Cumhuriyet Başsavcısı Hikmet Tura, Karaman POMEM Müdürü Ramazan Engin Öztürk ile polis adaylarının çok sayıda yakını katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan törende eğitim merkezinde birinci olan Murat Şahiner yaş kütüğüne dönem plakasını çaktı. Dereceye giren mezunlara ise diploma ve hediyelerini Karaman Valisi Fahri Meral takdim etti. Törende konuşan POMEM Müdürü Ramazan Engin Öztürk, mezun olan polis memur adaylarına yollarının ve bahtlarının açık olmasını dileyerek, “Ülkemizin ihtiyaç duyduğu güvenlik hizmetini, mezunlarımızın ulusun üstünlüğü ilkesi çerçevesinde devletine bağlı adil ve tarafsız olarak hiçbir unsurun etkisinde kalmaksızın yürüteceklerine inancım tamdır.” dedi. Karaman Polis Meslek Eğitim Merkezi'nin ikinci mezunları olan polis adayları yemin ederek mesleğe ilk adımlarını atarken, program kep atma töreni ile sona erdi.

Program sonunda polis adayları aileleri ile birlikte tören alanında buluşarak bir yandan fotoğraf çekindiler, bir yandan da oyun havası eşliğinde mezuniyetlerini kutladılar.

Bu haber 4813 defa okunmuştur.
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
OZAN ARİF KARAMAN'DA
OZAN ARİF KARAMAN'DA
HUZUR VE GÜVEN..
HUZUR VE GÜVEN..