KARAMAN ÖZEL SELÇUKLU HASTANESİ
Reklam

KARAMAN ÖZEL SELÇUKLU HASTANESİ

Karaman'ın ilk Özel Hastanesi olarak, başarılı bir ilke daha imzamızı atmış bulunuyoruz

19 Şubat 2019 - 23:59

Bir süredir çalışmaları devam eden ve hastanemiz Göz Hastalıkları Uzmanları Op. Dr. Hüseyin Türe ve Op.Dr. Himmet Tekin ile hayata geçirmiş olduğumuz  "Akıllı Lens" uygulaması artık değerli halkımızın hizmetindedir. Kısaca bilgi vermek gerekirse Akıllı Lens; -özel bir sebebi olmadığı takdirde- bütün katarakt hastalarına uygulanabilen bir operasyondur.

Bilinen katarakt cerrahilerinden en önemli farkı ise, hastaya nakledilen "Akıllı Lens" sayesinde hem uzağı hem de yakını görememe sorunu yaşayan hastaların, her iki sorununa da aynı anda çözüm sağlıyor olabilmesidir.

Akıllı Lens takılan bir hastanın göz numarasında bir daha ilerleme olmayacağı gibi, gözde de katarkt tekararlamayacaktır.

Standart katarakt ameliyatları ile aynı sürede gerçekleşen ve herhangi bir dikiş gerektirmeyen bu özel operasyon, deneyimli doktorlarımız sayesinde hastanemiz bünyesinde gerçekleşecektir. Randevu ve bilgi için aşağıdaki numaralardan ulaşabilir veya hastanemize başvuralabilirisiniz. Özel Karaman Selçuklu Hastanesi olarak sağlıklı günler dileriz.

Bu haber 1713 defa okunmuştur.