Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Karaman OSB ve Mevlana Kalkınma Ajansı Arasında DFB Sözleşmesi
Reklam

Karaman OSB ve Mevlana Kalkınma Ajansı Arasında DFB Sözleşmesi

Karaman Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü ve Mevlana kalkınma ajansı arasında DFD Sözleşmesi imzalanmıştır.

16 Aralık 2016 - 18:59 - Güncelleme: 16 Aralık 2016 - 19:03
Reklam

Sözleşme kapsamında Karaman Organize Sanayi Bölgesi 360 derece sanaltur projesi, 7 farklı dil seçeneği ile yeni web sitesi tasarımı ve OSB tanıtım kataloğu hazırlanacaktır.

Proje sonucunda hizmete sunulacak web sitesi ve 360 derece sanal gezinti altyapısı özellikle Karaman OSB'de faaliyet gösteren firmaların ihracatlarını gerçekleştirdikleri ülkelerin dilleri başta olmak üzere 7 farklı dil seçeneğinde kullanılabilme potansiyeline sahip olacaktır. Bu manada gerek müşteri gerekse Karaman OSB'de yatırım yapmak isteyen yabancı yatırımcılara da hitap eden bir sistem kurulmuş olacaktır. Dünyada yaygın kullanılan İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça gibi dillerde sunulan bir web sitesi

Karaman OSB'nin marka değerine güç katacak, bölge bilinirliğinin uluslararası boyutta artırılması adına katkı sağlayıcı bir faktör olacaktır. Sonuç olarak proje kapsamında Karaman ilinin gelişiminde en başta gelen faktör olan Karaman OSB 'nin ulusal ve uluslararası ticaret ve sanayi alanlarında bilinirliğinin geliştirilmesini amaçlayan proje çıktıları sayesinde firmaların güvenirliliği ve kurumsal kimlikleri artırılmış, 360 derece sanal tur özelliği sayesinde Karaman OSB içerisinde internet üzerinden dolaşmaya imkân tanıyan bir sistem kurulmuş olacaktır. Ayrıca proje sonunda Türkçe, İngilizce, Fransızca ve Arapça olarak Karaman OSB tanıtım kataloğu bastırılarak paydaşlara ulaştırılması sağlanacaktır.

Karaman Organize Sanayi Bölgesi ve Sanayicilerimize hayırlı olsun.


Bu haber 2349 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAŞBAKAN YARDIMCISI MEHMET ŞİMŞEK
BAŞBAKAN YARDIMCISI MEHMET ŞİMŞEK
AK PARTİLİ KADINLARIN KAPI KAPI SEÇİM MESAİSİ
AK PARTİLİ KADINLARIN KAPI KAPI SEÇİM MESAİSİ