KARAMAN MİLLETVEKİLİ
Reklam

KARAMAN MİLLETVEKİLİ

AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep ŞEKER, Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.  

11 Mayıs 2019 - 14:52

DR. RECEP ŞEKER; “ANNE, HAYATLA ARAMIZDAKİ EN GÜÇLÜ BAĞDIR”

ŞEKER, mesajında şu ifadelere yer verdi: 
“Tüm saygıdeğer annelerimizin anneler gününü en kalbi duygularımla kutluyorum.
 Anne; iyiliğin, şefkatin, fedakârlığın, merhametin ve koşulsuz sevginin kaynağıdır ve hayatla aramızdaki en güçlü bağdır. 
Bir insan için annenin önemi çok büyüktür, annenin yerini hiçbir şeyin doldurması mümkün değildir. Kur’an-ı Kerim’de, Allah’a itaatten sonra anne-babaya saygı gösterilmesi, iyilik ve ikramda bulunulması emredilmiştir. Anne kucağı huzurdur, güvendir, en iyi sığınaktır ve her zaman her insanın ihtiyaç duyduğu en sıcak yuvadır. 
Peygamber Efendimiz (SAV) “Cennet anaların ayakları altındadır’ buyurarak annenin önemini en iyi şekilde ifade etmiştir.  
Geleceğe umutla bakan, çalışkan, başarılı, dürüst, idealist bir neslin yetişmesinde en büyük katkıyı varlık sebebimiz annelerimiz yapmaktadırlar. 
Annelerimiz yaşam deneyimleriyle yolumuzu aydınlatmakta, dünyayı, insanları ve yaşamı sevmeyi öğreterek geleceğe umutla ve güvenle bakmamızı sağlamaktadırlar. 
Bu duygu ve düşünceler ile baş tacı annelerimizin “Anneler Günü’ nü en kalbi duygularımla tebrik eder, tüm annelerimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.


 

Bu haber 495 defa okunmuştur.