Reklam
Reklam
Reklam
Karaman’lı Şair Ve Yazarlar Ankara Kitap Fuarına Katılıyor
Reklam

Karaman’lı Şair Ve Yazarlar Ankara Kitap Fuarına Katılıyor

Bu yıl Eylül Fuarcılık tarafından düzenlenen 14. Ankara Kitap Fuarı 28 Şubat 2020 tarihinde ATO Congresıumda açılacak. Yapılan protokol gereği aynı gün İlimizden İLESAM (Türkiye İlim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği) üyesi olan şair ve yazarlarımız fuarda kitaplarını imzalayacaklar.

12 Şubat 2020 - 11:55

Bu yıl Eylül Fuarcılık tarafından düzenlenen 14. Ankara Kitap Fuarı 28 Şubat 2020  tarihinde ATO Congresıumda açılacak. Yapılan protokol gereği aynı gün  İlimizden İLESAM (Türkiye İlim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği) üyesi olan şair ve yazarlarımız  fuarda kitaplarını imzalayacaklar.

İLESAM Karaman İl Temsilcisi Hikmet Elitaş’ın yaptığı açıklamada, “Karaman’lı edebiyatçılarımız  14.Ankara Kitap Fuarında İLESAM standında kitaplarını imzalayacaklar. İLESAM Standı 28 Şubat Cuma günü Fuar açılışından sonra saat 12:00 ile 18:00 arasında Karaman’lı edebiyatçılarımıza tahsis edilmiştir, Ankara’daki tüm hemşehrilerimizi bekleriz” dedi.

14.Ankara Kitap fuarında kitaplarını imzalayacak olan Karaman’lı Şair ve yazarlarımız Hikmet Elitaş, İbrahim Şaşma, Mestan Karabacak, Osman Nuri Koçak ve Hasan Özünal hafta sonuda yapılacak kültürel etkinlik ve şiir dinletilerine katılacaklar.

 

 

Kaynak: larende haber
Bu haber 850 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..