KARAMAN’IN USTALARI ANTALYA TURNUVASINDA
Reklam

KARAMAN'IN USTALARI ANTALYA TURNUVASINDA

Karaman Masterler 8 i yabancı toplam 32 takımın katılacağı The 10th Internatıonal Masters Cup’ta ilimizi temsil edecek .

16 Ekim 2019 - 18:17 - Güncelleme: 16 Ekim 2019 - 18:48

Karaman Masterler 8 i yabancı toplam 32 takımın katılacağı The 10th Internatıonal Masters Cup’ta ilimizi temsil edecek .

Fanatic Tour ve Antalya Masterler Derneği birlikteliği ile 16 - 20 Ekim arası Side Starlight Resort Hotel'de gerçekleştirilecek olan 9.Cumhuriyet Kupası'nda Karaman’ın Ustaları sahada ter dökecek.

"Centilmence Mücadele Edip, Kentimizi Temsil Edeceğiz"

Karaman Masterler Derneği Başkanı , Durmuş Ali Uysal yaptığı açıklamada;

Bu tür turnuvaları kaynaşma ve iller arası kaliteli ilişkilerin spor aracılığıyla geliştiği organizasyonlar olduğunu dile getirdi. Uysal, "Yarışmacı bir turnuva değil, amaç centilmence mücadele edip karşılaşacağımız diğer takımlarda hakkımızda iyi bir intiba bırakmaktır .Karaman Masterler futbol takımı olarak bu tür organizasyonlara katılıp Karaman’ımızı en iyi şekilde temsil etmemizin yanı sıra takım kadromuzda bulunan takım arkadaşlarımızın da bu tür sosyal spor aktiviteleriyle bir arada bulunmasına olanak sağlıyoruz.

Karaman Masterler takım birlikteliği sosyal hayatımızda prensiplerimizin başında gelen Centilmence Mücadele ruhunu genç futbolcularımıza ışık tutmasını temenni ediyoruz. Takımarkadaşlarıma tek tek teşekkür ediyor ,Karaman Masterler takımımıza ve  Turnuvayı düzenleyen organizasyonkomitesine’de başarılar diliyorum" diye konuştu.

       MASTERLER H GRUBUNDA

  1. AL ANDBAR STARS
  2. SAKARYA
  3. KARAMAN
  4. GAZİANTEP

The 10th Internatıonal Masters Cup

Turnuvaya sıkı hazırlanan masterler Sadece 8 i yabancı toplam 32 takımın katılacağı The 10th Internatıonal Masters Cup’ta Karaman’ı temsil edecek.

16  ile 20 Ekim tarihleri arasında oynanacak müsabakalar öncesinde hazırlıklarını tamamlayan takım futbol heyecanına ortak olacak . Antalya’da büyük bir heyecana sahne olacak futbol turnuvasının bu yılda büyük ilgi görmesi bekleniyor.

FANATİC TOUR ÖNDERİLĞİNDE

Antalya’da Mehmet Hakan Onkur önderliğinde Fanatic Tour’un düzenlediği turnuvada ilimizi temsil edecek takım Karaman Masterler iddialı kadrolarıyla bu sezon turnuvada mücadele edecekler.

Antalya Kundu bölgesinde her yıl düzenlenen The 10th Internatıonal Masters Cup’ta yurt dışından takımlar katılırken ayrıca Milli formayı giyen yıldız futbolcularda katıldıkları takımlarla futbol resitali sergileyecekler.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: larende haber
Bu haber 2172 defa okunmuştur.