KARAMAN İL ÖZEL İDARESİ
Reklam

KARAMAN İL ÖZEL İDARESİ

İl Genel Meclisi Başkanı Adem KAPAR, 2019 sezonunda devam eden İl Özel İdaresi yol çalışmalarının birebir yakın takipçisi olmayı sürdürüyor.

21 Ağustos 2019 - 15:49

ÖZEL İDARE OLARAK DURMAK YOK, HİZMETE DEVAM!

Bu kapsamda İl Özel İdaresi ekiplerince Paşabağı- Zengen köyleri güzergahında başlayan yol genişletme çalışmalarını İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Şube Müdürü Hüseyin ALPARSLAN ile birlikte inceleyen KAPAR: “PAŞABAĞI-ZENGEN köyleri güzergahında yol genişletme çalışmalarımızı başlattık. Allah izin verirse bu güzergahta birinci kat asfalt yapımının dışında ZENGEN köy girişi ile GÜLKAYA köy çıkışındaki Köprüleri de önümüzdeki günlerde yapacağız. Özel İdare olarak durmak yok, hizmete devam.” Dedi.

SÖZ VERDİK, YAPTIK!

İl Özel İdaresi olarak sosyal sorumluluk kapsamında kısıtlı bütçe ile ilimizde gerek spor gerekse eğitime ellerinden gelen her türlü desteği verdiklerinin altını çizen KAPAR : “Karaman Özel Eğitim Meslek Okulumuzun bahçesinin asfaltı Özel İdare Ekiplerimiz tarafından yapıldı. Özel Eğitim gören öğrencilerin kullanabileceği çok güzel pırıl pırıl bir alan oluştu. Söz verdik, yaptık. Hayırlı olsun” dedi.
 

Bu haber 848 defa okunmuştur.