Reklam
KARAMAN İL ÖZEL İDARESİ ÇALIŞMALARI
Reklam
Reklam

KARAMAN İL ÖZEL İDARESİ ÇALIŞMALARI

BURUNOBA-ÇAKIR HATTI DA ASFALTA HAZIR! ALAÇATIDA DA ÇALIŞMALAR BAŞLADI!

Reklam
18 Temmuz 2019 - 12:06

BURUNOBA-ÇAKIR HATTI DA ASFALTA HAZIR! ALAÇATIDA DA ÇALIŞMALAR BAŞLADI!

İl Genel Meclisi Başkanı Adem KAPAR ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Ali Yener TERLEMEZ , İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Müdürü Hüseyin ALPARSLAN ile birlikte İlimiz Merkeze bağlı Alaçatı ve Burunoba köylerimizdeki yol çalışmalarını yerinde incelediler.
Öncelikle Sudurağı Belediye Başkanı Derviş Mehmet CEYHAN ve Alaçatı Köyü Muhtarı İbrahim KARA ile birlikte asfalt için ön çalışmaları başlayan Alaçatıdaki yol çalışmalarını inceleyerek, görüş alışverişinde bulundular.

Alaçatının ardından Burunoba – Çakır hattında çalışan ekipleri ziyaret eden KAPAR ve TERLEMEZ, Burunoba- Çakır arasında da asfalt hazırlık çalışmalarının tamamlandığını belirterek, çalışan ekiplere teşekkür ettiler.

Bunların yanında;

Kazımkarabekir ilçemize bağlı Özyurt köyümüzde 1. Kat asfalt ve yol genişletme çalışmasının tamamlandığı, Mecidiye köyümüzde çalışmaların devam ettiği,
Morcalı köyümüzde asfalt yama işlerinin yapıldığı, 
Evsin köy içi asfalt çalışmalarının tamamlandığı, 

Özdemir köyümüzde köy yolunda asfalt ve yol genişletme çalışmalarının devam ettiğini belirten KAPAR ve TERLEMEZ, ekiplerin haftasonu da dahil geç saatlere kadar çalıştığını ve sezonda planlanan işlerin yetiştirilmesi için gerekli özen ve hassasiyetin gösterildiğini belirterek bunun için de ayrıca çalışan ekiplere teşekkür edip kolaylıklar dilediler.

Bu haber 2514 defa okunmuştur.