Reklam
Reklam
Karaman İl Kadın Girişimciler Kurulu
Reklam

Karaman İl Kadın Girişimciler Kurulu

Karaman  Ticaret ve Sanayi Odası İl Kadın Girişimciler Kurulu, yeni dönem yönetim ve icra kurulu tanışma ve tasarladıkları projelerin görüşülmesi amacı ile Karaman Valisi Sayın Fahri Meral’i makamında ziyaret etti.

08 Nisan 2019 - 17:45
Reklam

Valilik makamında, 08.04.2019 tarihinde gerçekleşen ziyarette Karaman Kadın Girişimciler İcra Kurulu(KGK) Başkanı Ahsen Toktay,  Başkan Yardımcısı Şerif Hanım Kızık ve  İcra Komitesi Üyeleri Gülnur Bayrakçı ve Elif Tor  ile Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Ayşegül Koçak yer aldı.
Buluşmada Kadın Girişimciler Kurullarının  yönetmeliği ve bu yönetmeliğe göre oluşturulan Karaman Kadın Girişimciler  Kurulu ve üyeleri hakkında bilgi verildi.  Yeni dönemde yapacakları çalışmalar hakkında Vali Fahri Meral’e bilgi veren  Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Ahsen Toktay ve Kurul Yönetimi, Türkiye'de kadın girişimci sayısının arttığını belirterek, kadınların toplum hayatının her anında daha çok yer alması gerektiğini belirtti. İstihdam ve girişimcilik konularında, yürütecekleri çalışmalar ve projeler  konusunda bilgiler vererek Vali Fahri Meral'den  destek istendi.
 Ziyarette  Vali Fahri Meral, kadın girişimcilerin her zaman destekçisi olacaklarını belirterek; “Karaman'da  bu şekilde bir örgütlenme olması kadınlarımızın iş yaşamına aktif olarak katılmaları, teşkilatlanmış olmaları bizi sevindiriyor. Kadınların sosyal yaşamın, ekonomik yaşamın içine katılmaları büyük bir değerdir.' ifadelerini kullandı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Meral, imkanları dahilindeki her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirterek Karaman  Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Ahsen Toktay ve yönetim kurulu üyelerine başarı dileklerini iletti. 


                                           
 

Bu haber 977 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x