Reklam
Reklam
Reklam
Karaman İl Genel Meclisi

Karaman İl Genel Meclisi

Karaman İl Genel Meclisi 2019 Kasım ayı ilk toplantısına,

05 Kasım 2019 - 21:58 - Güncelleme: 05 Kasım 2019 - 22:00

İl Genel Meclisi Başkanı Adem KAPAR başkanlığında ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili olarak göreve başlayan Kaymakam Sn. Evren ÇAKIR eşliğinde saat 15:00’de İl Genel Meclisi Toplantı Salonunda yoğun bir gündem eşliğinde başladı.

İl Genel Meclis üyelerinin katılımı ile başlayan ve 20 gün sürecek olan İl Özel İdaresi 2020 bütçe görüşmelerinin yapılacağı toplantılarda Meclisin Kasım ayı gündeminde bu ay;

Bütçe görüşmelerinin yanısıra komisyonlardan gelen inceleme raporları, İl Özel İdaresine bağlı yerlerdeki uygulama imar planı değişikliği teklifleri, ödenek aktarımları, satış kararları ve birimlerden gelen teklifler dahil pek çok gündem maddesinin yanı sıra Valilik’ten gelen teklifler de görüşülerek karara bağlanacak.

İl Genel Meclisi Başkanı Adem KAPAR: 

Kasım ayında 20 gün boyunca sürecek olan 2019 Kasım Ayı Meclis toplantılarında alınacak kararların İlimize ve Vatandaşlarımıza hayırlı olması temennisinde bulunurken İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili olarak görevine başlayan Kaymakam Sn. Evren ÇAKIR’a da görevinde başarı ve kolaylıklar diledi.

Bu haber 757 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..