Karaman İl Genel Meclisi
Reklam

Karaman İl Genel Meclisi

Karaman İl Genel Meclisi tam kadro kurum ziyaretlerine başladı. 

12 Haziran 2019 - 13:49

Bir günde dört ayrı kurum ziyaret eden İl Genel Meclisi Başkanı Adem KAPAR ve İl Genel Meclisi Üyeleri ilk olarak İl Emniyet Müdürümüz Fikret BAYRAKTAR'ı ziyaret ettiler. İlimiz ve İlçelerimizde güvenlik noktasında yapılması gereken ve planlanan işlerle ilgili karşılıklı istişarelerde bulundular.

Ziyaretlerine İlimiz Ziraat Odası Başkanı Mehmet BAYRAM ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek devam eden Başkan KAPAR ve İl Genel Meclisi Üyeleri, İl Özel İdaresi ve Ziraat Odası işbirliği ile yapılacak yeni projeler ile Karaman Tarımına ve çiftçilerimize verilen desteğin sürdürüleceği karşılıklı olarak vurgulandı.

Bir sonraki ziyaretlerini İlimiz Sağlık Müdürlüğüne yeni atanan Sağlık Müdürü Dr.AdnanKURŞUN'a gerçekleştiren Başkan KAPAR ve İl Genel Meclisi Üyeleri Merkez ve İlçelerimizdeki güncel sağlık sorunlarını görüşüp değerlendirdiler.

Günün sonunda Şoförler Odası Başkanı Cemalettin CANUYLASİ'yi ziyaret eden Başkan KAPAR ve İl Genel Meclisi Üyeleri kurum ziyaretleri sürdüreceklerini belirttiler.

İl Genel Meclisi olarak amaçlarının Karaman’a hakettiği hizmeti kazandırmak olduğunu ifade eden Başkan Kapar, “Bu kapsamda tarımdan turizme, sağlıktan spora kadar ilimizdeki bütün kamu, kurum ve kuruluşlarla uyum içerisinde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bu vesileyle şahsım ve İl Genel Meclisimiz adına tüm kurumlarımıza çalışmalarında başarılar dilerim" dedi.


 

Bu haber 773 defa okunmuştur.