Reklam
Reklam
KARAMAN’I UMUT AYDIN TEMSİL ETTİ
Reklam

KARAMAN'I UMUT AYDIN TEMSİL ETTİ

Karaman Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası Başkanlığı, bu yıl 34.cüsü yapılan Anadolu Odaları Platform Toplantısına katıldı.

08 Ocak 2019 - 01:33
Reklam

34.ANADOLU ODALARI PLATFORM TOPLANTISI ÇANKIRI"DA YAPILDI

Karaman’ı temsilen katılan SMMMO Karaman Başkanı Umut Mustafa Aydın, mesleğin sorunları ve çözüm yollarının konuşulduğu platformda söz aldı.

Çankırı’da düzenlenen toplantı hakkında bilgiler veren SMMMO Karaman Şube Başkanı Umut Mustafa Aydın;

“Mesleğimizin sorunlarının ve çözüm yollarının konuşulduğu 34. Anadolu Odaları Platform Toplantısı yarenler diyarı Çankırı Odasının ev sahipliğinde Çankırı’da Platform Başkanı Erzurum SMMM Odası Başkanı Sayın Orhan Akgüloğlu’nun  Oturum Başkanlığında gerçekleştirildi. 

Toplantıya, Platform Üyeleri Ankara, Konya, Erzurum, Erzincan, Bilecik, Sivas, Yozgat, Eskişehir, Karaman, Kırşehir, Kırıkkale, Kayseri ve Niğde Oda Başkanları ve Oda Kurul Üyeleri katıldı.

Ayrıca, TÜRMOB Genel Başkanımız Sayın Masis Yontan, Yönetim Kurulu Üyeleri Eray Mercan, Hayri Öztürk ve Masum Türker ile Denetleme Kurulu Üyesi Nevzat Akkaya ile İstanbul, Aydın, Balıkesir, Kastamonu ve Karabük SMMM Odalarının Başkanları ile Odalarının Kurul Üyeleri de katıldı.

Başta Çankırı Oda Başkanı Sayın Hüseyin Yakar olmak üzere tüm Oda Kurul Üyelerine ve Çankırı’lı Meslektaşlarımıza teşekkür ederiz.”dedi.


Bu haber 1002 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KARAMANLI GURBETÇİLER..
KARAMANLI GURBETÇİLER..
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Reltörü
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Reltörü