Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Karaman GHSİM’de Nisan Ayı Personel Toplantısı Yapıldı
Reklam

Karaman GHSİM'de Nisan Ayı Personel Toplantısı Yapıldı

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü personeline yönelik 2017 Nisan ayı bilgilendirme, değerlendirme ve koordinasyon toplantısı yapıldı.

19 Nisan 2017 - 17:47 - Güncelleme: 19 Nisan 2017 - 17:51
Reklam

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık başkanlığında, kurum içi gelişim ile değişimi sürdürmek, iletişim ve koordinasyonu sağlamak amacıyla düzenlenen 2017 Nisan ayı bilgilendirme, değerlendirme ve koordinasyon toplantısı gençlik merkezi toplantı salonunda yapıldı. Değerlendirme toplantısına şube müdürleri ve il müdürlüğü personeli katıldı.

Spor İl Müdürü Hayati Kısacık’ın açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda, personelin genel durum ve performansı, personel ilişkileri, iş ortamındaki verim ve tesislerin hizmet kalitesinin arttırılması açısından dikkat edilmesi gereken hususlar ele alındı.

Güçlü Gençlik İçin Daha Çok Çalışmalıyız

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak çalışmaların daha üstün bir performansla sürdürülmesi gerektiğini belirten Kısacık,” Karaman’ın spor şehri olması yönünde büyük hedeflerimiz var. İlimize birçok önemli spor müsabakası alarak hem ilimizin tanıtımına katkıda bulunmaya çalıştık hem de Karaman’ın artık ulusal ve uluslararası spor müsabakalarına çok rahat bir şekilde ev sahipliği yapabileceğini gösterdik. Ayrıca İlimizde inşaatı devam eden önemli spor yatırımlarımız var. İnşallah bu yatırımlarımızın da tamamlanmasıyla birlikte hem Karaman kazanacak hem de ülke sporuna yetiştirdiğimiz sporcularla katkıda bulacağız. Karaman’a spor ve tesis anlamında daha büyük hizmetler vermek adına el ele vererek çalışmalarımıza ve projelerimize devam edeceğiz. Her şey güçlü bir gençlik için” şeklinde konuştu.

Toplantı, personelin görüş ve önerilerinin dinlenmesinin ardından sona erdi.

Kaynak: Karaman Haberleri
Bu haber 1117 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KARAMAN'DA 900 KİŞİ RESMİ KURUMLARDA İŞE ALINACAK
KARAMAN'DA 900 KİŞİ RESMİ KURUMLARDA İŞE ALINACAK
SOYARI AİLESİNİN ACI GÜNÜ
SOYARI AİLESİNİN ACI GÜNÜ