Reklamı Geç
Reklam
Reklam
Reklam
Karaman Devlet Hastanesi Gün Geçtikçe Daha Verimli Bir Hastane...
Reklam

Karaman Devlet Hastanesi Gün Geçtikçe Daha Verimli Bir Hastane Haline Mi Geliyor?

Karaman Devlet Hastanesi Gün Geçtikçe Daha Verimli Bir Hastane Haline Mi Geliyor?

Reklam
26 Şubat 2020 - 10:01 - Güncelleme: 26 Şubat 2020 - 11:18

AK Parti İl Başkan’ı Abidin Çağlayan, Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç ve İl Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Koca ile beraber hastane yönetimini ziyarete gitti. Hastane yönetimiyle görüşen İl Başkanı hastanedeki eksiklikleri ve ihtiyaçları sordu.

Asansör Çalışmaların Yerinde İnceledi

Başkan Çağlayan hastane yönetimi ile görüşmelerinden sonra asansör çalışmalarının olduğu yere giderek çalışmaları yerinde inceledi. Teknik ekiple çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra çalışmaların hızlanmasını istedi.

Başkan Çağlayan; “Karaman Devlet Hastanemiz gün geçtikçe daha verimli bir hastane haline geliyor. Artık başka hastanelere sevk istenilen bir hastane olmaktan çıkıp, hastaların tercih ettiği bir hastane haline geldi. Hastane yönetimi de birçok konuda titiz çalışmalar yaparak hastaların şikayetlerini gidermek ve kendilerini iyi hissetmelerini sağlamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Çalışmalarından dolayı başta Başhekimimiz Uzm.Dr.Ahmet Yılmaz olmak üzere tüm hastane çalışanlarına teşekkür ederim. Tabi asansör konusunun da biran önce sıkıntının giderilmesi için konunun takipçisi olup üzerimize düşeni yapacağız” dedi.

Kaynak: larende haber
Bu haber 2416 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..