Karaman’dan Suriye’ye Un Yardımı Sürüyor
Reklam

Karaman'dan Suriye'ye Un Yardımı Sürüyor

İlim Yayma Cemiyeti Karaman Şubesi tarafından 26 ton un, Suriye'ye gönderildi.

08 Mayıs 2015 - 14:36 - Güncelleme: 09 Mayıs 2015 - 12:30
Reklam

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN

Aktekke Kent Meydanı'nda düzenlenen uğurlama töreninde konuşan İlim Yayma Cemiyeti Karaman Şube Başkanı Sami Akdağ, kampanyaya destek olan cemiyet üyelerine ve vatandaşlara teşekkür etti.

Akdağ, “Suriye'ye sosyal sorumluluk projesi kapsamında un kampanyasını tamamlamış bulunmaktayız Karaman'dan Suriye içerisine vatanını milletini seven, bayrağını savunan insanların açlık sıkıntısını çözmek adına buradan unumuzu gönderiyoruz. Karaman'dan bu kampanyaya destek veren tüm ilim yayma cemiyeti gönüllüsü ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu kafilede 26 ton un gönderiyoruz” dedi.

Yöre halkının talep etmiş olduğu un cinsini üreterek gönderdiklerini belirten Akdağ, “İnsanların temel ihtiyacı gıda ve ekmek. Ekmek yapılmak üzere unlarımızı gönderiyoruz. Yöre halkının talep etmiş olduğu un cinsini üreterek gönderiyoruz. Onların taleplerini sadece su ve ekmek açlık sınırı içerisinde çekiyorlar. Dünyanın hiç bir tarafından yardım gitmiyor. Biz bunların bu sorununu çözmek amacıyla Suriye içerisine un gönderiyoruz” diye konuştu.

Konuşmanın ardından tır dualar eşliğinde uğurlandı.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN

Bu haber 1720 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..