Reklam
Reklam
Reklam
KARAMAN’DAN FİRMALARA TEŞEKKÜR EDİLDİ
Reklam

KARAMAN'DAN FİRMALARA TEŞEKKÜR EDİLDİ

Karaman’ın tarihi ve turizm değerlerinin yer aldığı tanıtım standı bu yıl 13. kez düzenlenmiş olan, İzmir Travel Turkey Fuarında yerini aldı.

06 Aralık 2019 - 11:29 - Güncelleme: 06 Aralık 2019 - 11:32

KARAMAN, İZMİR TRAVEL TURKEY’DE YER ALDI

Bu yıl 5-7 Aralık 2019 tarihleri arasında düzenlenen 13. Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresi, kapılarını uluslararası turizm profesyonellerine açtı.

Karaman İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından, görevli personel nezaretinde yapılan Karaman tanıtımı, bu kez İzmir’de görücüye çıktı.

Bugüne kadar birçok sergi, fuar ve benzeri platformlarda yer alan Karaman, Travel Turkey Fuarda da ilgi gören iller arasında yer aldı.

Binlerce yıl çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmış Karaman’ın İlçelerde de yer alan çeşitli doğa zenginlikleri de ilgiyle incelendi.

13.Uluslararası Turizm Fuar ve Kongresi açılışı sonrasında fuarda ayrıca İzmir’de yaşayan Karamanlı hemşehrilerimiz de davet edilirken, destek veren Anı Bisküvi Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Boynukalın, Dörtsa Helva Yönetim Kurulu Üyesi Necati Çiçekli ve Kırefe Yıldızbaş Soğukhava’ya desteklerinden dolayı teşekkür edildi.


Bu haber 1105 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..