Reklam
Reklam
Reklam
KARAMAN’DA SAĞLIK ÇALIŞANLARI OTOBÜS SEFERLERİ ÜCRETSİZ
Reklam

KARAMAN'DA SAĞLIK ÇALIŞANLARI OTOBÜS SEFERLERİ ÜCRETSİZ

Tüm Türkiye ülke genelinde koronavirüs (COVID-19) tehdidine karşı fedakarca çalışan sağlık personelini alkışlarla tebrik ederken, Karaman Belediyesi de sağlık çalışanları için büyük bir jest yaparak belediye otobüslerini ücretsiz yaptı.

21 Mart 2020 - 15:33

TÜRK SAĞLIK –SEN'DEN TEŞEKKÜR

İnsan sağlığına hizmetin en kutsal görev olduğunu belirten Türk Sağlık-Sen Karaman Şubesi yönetim kurulu olarak "Biz  sağlık çalışanları olarak savaşta, depremde, salgında, yangında, afette daha doğrusu insanların başına gelmesini istemediği her ortamda büyük bir özveri ve fedakarlıkla görevimizi icra ediyoruz. Yaşam hakkının en kutsal hak olduğunu biliyor ve bu düsturla çalışıyoruz.

Bu nedenle de kutsal olan bu görevimizi yerine getirmekten onur ve gurur duyuyoruz. Bilindiği üzere dünya ve ülke genelinde büyük, tehlikeli bir durumla karşı karşıyayız. Çin’in Wuhan kentinde çıkan ve tüm dünyayı tehdit eden koronavirus (COVID-19) belasına ülkemizde maruz kalmış, kayıplar verilmiştir. Tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de tüm önlemler alınarak, bilgilendirmeler yapılmıştır. Yine ilimiz genelinde tüm kamu kurum ve kuruşları başta olmak üzere vatandaşlarımızın ortak kullanım alanlarını baştan sona dezenfekte eden belediye yetkililerine şükranlarımı sunuyoruz.

Bunun yanı sıra yine bu meşakkatli görevi icra eden değerli sağlık çalışanlarımıza belediye otobüslerini ücretsiz yapan Başta Belediye Başkanımız Savaş Kalaycı olmak üzere tüm ekip arkadaşlarına tüm sağlık çalışanlarımız adına teşekkür ediyoruz. "

Bu haber 1459 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..