KARAMAN’DA İSTİHDAM VE KARİYER GİRİŞİMCİLİK FUARI
Reklam
Reklam
Reklam

KARAMAN'DA İSTİHDAM VE KARİYER GİRİŞİMCİLİK FUARI

TOBB Karaman Genç Girişimciler Kurulu, KMÜ Genç Girişimciler Topluluğu, KMÜ Yeniler Topluluğu işbirliği ile 15-16 Nisan 2020’de Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesinde “2. İstihdam Kariyer ve Girişimcilik Fuarı” düzenlenecek.

Reklam
21 Ocak 2020 - 22:13

2. İstihdam, Kariyer ve Grişimcilik Fuarı içeriği ile stant hizmetleri hakkında bilgiler veren TOBB Karaman Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Emre Öztoprak; 

"Fuar içerisinde gençlerle buluşmak, CV toplamak ve gençlere kariyer tavsiyeleri vermek için fuarda istediğiniz günlerde sizden stant açmanızı talep ediyoruz. (Stant ücreti yoktur)

Fuarda fiziki altyapı; stant çadırı, masa, sandalye ve diğer ihtiyaçlarınız üniversitemiz ve diğer sponsorlarımız tarafından karşılanacaktır. 

Fuarda sizin standınız ile ilgilenmek üzere bir arkadaşımız görevlendirilecektir. AÇIK SAHNE

Şirketinizden bir uzman tarafından isteğinize bağlı olarak açık sahnede konferans tarzı 15-60 dakikalık bir sunum yapma imkanınız vardır.

Açık sahne de daha önce belirleyeceğimiz saatte yapacağınız sunum için ihtiyacınız olan tüm fiziki altyapı(yaka mikrofonu vb.) görevli arkadaşlarımız tarafından ivedilikle temin edilecektir.

Fuarımız gün geçtikçe artan nitelikli eleman ihtiyacı, girişimci kültürün ülkemizde yaygınlaştırılması, iş hayatında gençleri nelerin beklediği ve şehrimizde okuyan gençlerimizin kariyer planlarını doğru ve iyi planlamak adına Karaman’ımızın değerli şirketleri ve markalarını gençlerle buluşturmayı amaçlamaktadır.   Bu fuarda sizleri de aramızda görmek bizleri onurlandıracaktır. "dedi.


Bu haber 939 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şorba Mangal Artık Temizişletmem.com'da
Şorba Mangal Artık Temizişletmem.com'da