Reklamı Geç
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Karaman’da Basketbol Şöleni İçin Geri Sayım Başladı
Reklam

Karaman'da Basketbol Şöleni İçin Geri Sayım Başladı

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Yıldız Gençlik Spor Kulübü işbirliğinde bu yıl yedincisi düzenlenecek olan “Altın Bilekler Basketbol Şöleni” 26 Kasım Pazar günü sporseverlerle buluşuyor..

21 Kasım 2017 - 11:44 - Güncelleme: 21 Kasım 2017 - 12:06
Reklam

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Yıldız Gençlik Spor Kulübü işbirliğinde bu yıl yedincisi düzenlenecek olan “Altın Bilekler Basketbol Şöleni” 26 Kasım Pazar günü sporseverlerle buluşuyor.

Karaman’da ilk kez 2010 yılında gerçekleştirilen ve büyük beğeni toplayan Altın Bilekler Basketbol Şöleni için geri sayım başladı. Geçen yıl altıncısı düzenlenen ve 7-14 yaş arası toplam 150 öğrencinin yer aldığı şenlikte bu yıl 200 sporcunun katılması bekleniyor. 

Her yıl büyük bir coşkuyla gerçekleştirilen şenliklere bu yıl katılımın daha fazla olacağını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, “Altın Bilekler Basketbol Şölenietkinliklerimiz bu yılda büyük bir coşkuyla kutlayacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu etkinliğimizin diğer alt yapı faaliyetlerinden farkı sporcularımızın eğlenmesi ve güzel vakit geçirmelerini sağlamak. Kazanmanın ve kaybetmenin önemli olmadığı etkinliğimizde amaç genç sporcularımızı müsabaka ortamına hazırlamak ve oyuncular arası kaynaşmayı sağlamak. Ayrıca şenliğimiz boyunca ödüllü yarışmalar düzenleyerek oyuncularımıza sürpriz hediyelerimiz olacak. 26 Kasım Pazar günü saat 10.00’da Kazım Karabekir Spor Salonu’nda başlayacak basketbol şölenimize tüm halkımız davetlidir” dedi.


Kaynak: karaman haber
Bu haber 1848 defa okunmuştur.
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
OZAN ARİF KARAMAN'DA
OZAN ARİF KARAMAN'DA
HUZUR VE GÜVEN..
HUZUR VE GÜVEN..