Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Karaman Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Pazartesi Günü 82.Yıl...

Karaman Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Pazartesi Günü 82.Yıl ’da…

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (ADSM) 24 Nisan Pazartesi gününden itibaren eski Karaman Devlet Hastanesi Ek Binasında hizmet vermeye başlayacak.

20 Nisan 2017 - 14:43
Reklam

Yapım şekli olarak sağlık hizmeti sunumuna uygun olmayan, özellikle asansörün de bulunmaması nedeniyle yaşlı, çocuklu ve engelli hastalar için sağlık hizmeti almak büyük ızdırap haline gelen Karaman ADSM bundan böyle Piri Reis Mahallesi Atatürk Caddesinde bulunan 82. Yıl olarak bilinen eski Devlet Hastanesi Ek binasında kaliteli, eşit ve ulaşılabilir sağlık hizmeti sunulabilinecek. 

Karaman Valiliği İl Özel İdaresi katkılarıyla yeniden planlanarak tadilatı tamamlanan eski Karaman Devlet Hastanesi Ek Binasında hastalarımızın nitelikli ve konforlu sağlık hizmeti almaları adına hazır hale getirildi.  Yeni ADSM’de tüm diş ünitelerinin yenilenmesinin yanında hasta ve çalışanlarımıza yönelik tüm mobilya ve malzemelerde yeniden alındı.

Halkımızın 24 Nisan Pazartesi gününden itibaren muayene ve tedavilerine 82.Yıl Binasında devam edilecek olup eski binada her hangi bir işlem yapılmayacaktır.

Kaynak: Karaman Haberleri
Bu haber 6244 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
2018 MİLLETVEKİLLİĞİ KARAMAN SEÇİM SONUÇLARI
2018 MİLLETVEKİLLİĞİ KARAMAN SEÇİM SONUÇLARI
CHP KARAMAN TEŞKİLATINDA MUTLULUK
CHP KARAMAN TEŞKİLATINDA MUTLULUK