Reklam
Reklam
Reklam
KARAMAN’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ..
Reklam

KARAMAN'A TEŞEKKÜR ZİYARETİ..

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, teşekkür ziyareti kapsamında düzenlediği Karaman ziyaretinde halka seslendi.

21 Temmuz 2019 - 17:12 - Güncelleme: 21 Temmuz 2019 - 17:23

BAHÇELİ KARAMAN’A ÖVGÜLER YAĞDIRDI
 

Bahçeli; “Karaman anamızın Ak sütü olan Türkçemizin, bayraklaştığı vatan köşesidir.”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, teşekkür ziyareti kapsamında düzenlediği Karaman ziyaretinde halka seslendi.

“Mahalli idareler seçimlerinde partimizin siyasi sorumluluğu emanet edilen belediyelerimizi teşekkür tebrik ve takdir temasıyla planladığımız ziyaret programlarında Karaman’da bulunmak son derece heyecanlıyım”diyen Bahçeli;

“Karaman’da yaşayan her kardeşimi sevgi ve muhabbetle kucaklıyorum. Karaman’ın gönlümüzde muazzam bir yeri vardır. Karaman Müslüman Türk milletinin gururu tablosu ortak paydasıdır. Karamanoğlu Mehmet Bey’in yayınladığı Türkçe Fermanı, hem Türkçe’nin, hem de büyük Türk Milletinin iftihar vesikasıdır.

Karaman anamızın Ak sütü olan Türkçemizin, bayraklaştığı vatan köşesidir. Bu vesile ile Türkçe sevdalısı aziz ceddimizi hürmet ve rahmetle yad ediyorum. Hepsinin kabirleri nur mekanları cennet olsun. 

Karaman dünyayı Türkçe okuyuşumuzun karar ve kavşak noktasıdır. Dil bir medeniyettir. Dil bir kültürdür. Dil yaşayan bir varlıktır. 
Karaman 31 Mart’da Türkçe bir duruş göstermiştir. 31 Mart’da mazluma umut, zalime korku salmıştır. Hepinizden gurur duyuyorum,  hepinizden Allah razı olsun diyorum.”dedi.
Mahalli idareler seçimlerinde partimizin siyasi sorumluluğu emanet edilen belediyelerimizi teşekkür tebrik ve takdir temasıyla planladığımız ziyaret programlarında Karaman’da bulunmak son derece heyecan vericidir.
Sizlerin güvenini boşa çıkamayacağız. Umutlarınızı soldurmayacağız. Karaman’ı hayal kırıklığına uğratmayacağız. 

Seçimlerde Belediye başkan adaylarımızı destekleyen Karamanlı kardeşlerime teşekkür ediyorum. Karaman Belediye Başkanımız sayın Savaş Kalaycı’yı Ayrancı Belediye Başkanımız sayın Yüksel Büyükkarcı’yı, Ermenek Güneyyurt Belediye Başkanımız Ahmet Arı’yı, Kazımkarabekir Belediye Başkanımız sayın Recep Boyacıoğlu’nu huzurlarınızda tebrik ediyorum.

31 Mart seçim sürecinde üstün bir mücadele ruhu ile çalışan tüm dava arkadaşlarımızı ve parti teşkilatlarımızı içtenlikle takdir ediyorum. Karaman’ın ehline emanet edilmesinden memnuniyet ve mutluluk duyuyorum. 

Karaman’da sıra MHP’dedir. Sorumluluk MHP’dedir. Görev MHP’dedir. Sorumluluğumuzun görevi neyse yapacağız.  Görevimizi harfiyen yerine getireceğiz. Buna inanınız, bundan emin olunuz. Azı çok yapmak, eksiği tamamlamak, gediği onarmak, ihtiyacı gidermek beklentileri karşılamak bizim harcımızdır ve gayretimizdir. 

Karaman ve Türk milletine aşkla hizmet edeceğiz. Yolumuzdan dönmeyeceğiz. Yürüyüşümüzden vazgeçmeyeceğiz. Çağı ve gelişmeleri alemi Türkçe okuma ve yorumlama kararlarımızdan asla taviz vermeyeceğiz.” Biz Milliyetçi Hareket Partisiyiz. Türklük ve Türkiye sevdalısı inanmış yürekleriz. “dedi Bahçeli yaptığı konuşmalarına ardından Ayrancı İlçe ziyareti sonrası Karaman’dan ayrıldı.

Bu haber 5017 defa okunmuştur.