Reklam
Reklam
İYİ PARTİ SEÇİM 2019
Reklam

İYİ PARTİ SEÇİM 2019

İYİ Parti Karaman İl Başkanlığı Belediye Başkan Adayını tanıttı. Mevcut İl Başkanı Zühtü Bahadır Bayraç görevinden istifa ederek 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerde Karaman’dan Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi.

06 Ocak 2019 - 05:47
Reklam

İYİ PARTİ BAŞKAN ADAYI’NI TANITTI

 İyi Parti Bayraç’ı tanıtarak;

Zühtü Bahadır Bayraç 1983 yılında Karaman’da doğdu. İlköğrenimini Karaman İstiklâl İlkokulunda ve Karaman Anadolu lisesi Ortaokul bölümünde bitirdi. Lise tahsilini 2001 yılında Konya’da Meram Fen Lisesinde tamamladı. 2006 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesini bitirip serbest eczacı olarak meslek hayatına atıldı. 

2009 yılından bu yana TEB 50.Bölge Karaman Eczacı Odası Yönetim Kurulunda sayman olarak görev yaptı. Bununla birlikte Türk Eczacılar Birliği Büyük Kongre delegeliği de yapan Zühtü Bahadır Bayraç,iyi derecede İngilizce bilmekte olup,2011 yılında Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi’nin İşletme Bölümünde”Türkiye’de İlaç Pazarının Gelişimi ve Karaman İli Örneği” konulu teziyle Yüksek Lisans derecesi almaya hak kazandı.

Siyasete İYİ Parti Kurucu Üyeliği ile başlayan Zühtü Bahadır BAYRAÇ, İYİ Parti İl Başkan Yardımcılığı ve Karaman İl Başkanlığı yaptı. Karaman’ın ilk eczacılarından olan babası Muammer BAYRAÇ ‘ın mesleğini devam ettirmekte olan BAYRAÇ,evli ve üç çocuk babasıdır
Bu haber 1862 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ALLAH RAHMET EYLESİN
ALLAH RAHMET EYLESİN
KARAMAN BELEDİYESPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR