Reklam
Reklam
Reklam
İşitme Engelliler Türkiye Badminton Şampiyonası Ayrancı’da...

İşitme Engelliler Türkiye Badminton Şampiyonası Ayrancı’da Yapılacak

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, İşitme Engelliler Türkiye Badminton Şampiyonası'nın 3-5 Haziran tarihleri arasında Karaman'ın...

31 Mayıs 2016 - 12:04 - Güncelleme: 26 Temmuz 2016 - 19:48

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, İşitme Engelliler Türkiye Badminton Şampiyonası'nın 3-5 Haziran tarihleri arasında Karaman'ın Ayrancı ilçesinde yapılacağını söyledi.

Yapılacak olan şampiyona ile ilgili yazılı bir açıklamada bulunan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, "Karaman artık ulusal ve uluslararası spor organizasyonlarına rahatlıkla ev sahipliği yapacak düzeyde bir şehir. Daha önce ilimizde farklı spor branşlarında gerçekleştirilen organizasyonlarda ilimize gelen misafirlerimizi en iyi şekilde ağırladık ve müsabakaların sorunsuz bir şekilde tamamlanması için tüm imkanlarımızı seferber ettik. Böyle büyük spor organizasyonları bir şehrin tanıtımına büyük katkı sağladığı gibi o şehirde sporun tabana yayılması açısından da önemli rol oynuyor. Ayrancı'da ilk kez yapılacak olan şampiyona ilçemize büyük bir hareketlilik getirecek ve o bölgede yaşayan çocuklarımızın sporla daha çok iç içe olmasını sağlayacak. 03-05 Haziran tarihleri arasında Ayrancı Spor Salonumuzda yapılacak olan şampiyonaya katılan tüm antrenör ve sporculara başarılar diliyor tüm halkımızı bu güzel spor şölenine davet ediyorum" diye konuştu.

Yarışma ile ilgili teknik toplantı ve kura çekimi 03 Haziran 2016 Cuma günü saat 10.00'da Ayrancı Spor Salonunda yapılacağı, tören sonrası saat 14.00'da ise müsabakaların başlayacağı bildirildi.

Bu haber 1391 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..