İŞ KULÜBÜ TANITIM FAALİYETLERİ
Reklam
Reklam
Reklam

İŞ KULÜBÜ TANITIM FAALİYETLERİ

Karaman İŞKUR İl Müdürlüğü, İlimiz Gıda Sektörünün Öncü Firmalarının İnsan Kaynakları Müdürleriyle, İŞKUR da Tanışma ve Bilgilendirme Toplantısının 2. si Gerçekleştirildi

Reklam
06 Aralık 2019 - 07:38

İŞKUR İL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN İNSAN KAYNAKLARI PLATFORMU VE İŞ KULÜBÜ TANITIM FAALİYETLERİNİN İKİNCİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İŞ KUR’da 04.12.2019 tarihinde yapılan toplantıya İlimizin lokomotif sektörü olan Gıda sektörü ve Ambalaj sektöründe , faaliyet gösteren;, Ak Gıda ,Biskot Bisküvi , Üçsa Ambalaj, Milkman Süt, Som Ambalaj, CHS Group,  Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketleri İnsan Kaynakları Müdürleri ile İŞKUR İl Müdürlüğü Yönetici ve İlgili personeli katıldı.

Toplantının açılışında; İŞKUR İl Müdür V. Şevket SARIKAYA kısaca toplantının amacı hakkında bilgi vererek katılımcılara teşekkür etti.

Toplantıda İŞKUR faaliyet ve programları, İstihdam teşvikleri ve sahada karşılaşılan sorunlar hakkında, karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu. Toplantıya katılan İK Yöneticileri, Bu şekilde bir toplantının yapılmasından çok memnun kaldıklarını, İŞKUR hizmetlerinden çok memnun olduklarını, Sektör olarak bilgi alışverişinin  İK ciler arasında da devam etmesi gerektiği ve sektör olarak yetişmiş eleman bulmakta zorlanıldığı ve bu konuda da İŞKUR un desteklerinin devam etmesini arzuladıklarını bildirdiler.


Bu haber 718 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şorba Mangal Artık Temizişletmem.com'da
Şorba Mangal Artık Temizişletmem.com'da