İntihar Eden Liseli Mihriban’ın Babası Okul Yönetimini...
Reklam

İntihar Eden Liseli Mihriban'ın Babası Okul Yönetimini Suçladı

Aksaray Valisi Aykut Pekmez, lise öğrencisi Mihriban Şimşek'in intihar etmesiyle ilgili Aksaray Güzel Sanatlar Lisesi ve Spor Lisesi'nin sorumluları hakkında soruşturma başlatıldığını açıkladı.

18 Kasım 2016 - 15:32

VALİ: CEZALARI EN AĞIR ŞEKİLDE UYGULANACAK'

Aksaray Valisi Aykut Pekmez, lise öğrencisi Mihriban Şimşek'in intihar etmesiyle ilgili Aksaray Güzel Sanatlar Lisesi ve Spor Lisesi'nin sorumluları hakkında soruşturma başlatıldığını açıkladı. Mihriban Şimşek'in ölümüyle ilgili hem Vali olarak, hem de bir baba olarak derin bir üzüntü duyduğunu ifade eden Vali Pekmez şöyle dedi:

''İlimiz Güzel Sanatlar Lisesi Pansiyonlu öğrencisi ve Spor Lisesi 12'nci sınıf öğrencisi Mihriban Şimşek'in vefat olayını hem Vali olarak, hem de baba olarak derin bir üzüntüyle öğrendim. Elim olayın hangi sebeple olursa olsun meydana gelmesini kabul etmek mümkün değildir. Bu nedenle elim olayın meydana gelmesine dolaylı veya dolaysız sebebiyet veren, ihmali olanların tespiti amacıyla idari inceleme ve soruşturmaya derhal başlanılmıştır. En hızlı şekilde sonuçlandırılacak soruşturma sonucunda gerekli idari ve adli yaptırım ve cezaları en ağır şekilde uygulanacaktır. Hayatını kaybeden kızımıza rahmet dilerken, dünyadaki en büyük acı olan evlat acısını yaşayan ailesine sabır ve başsağlığı diliyorum.''

 

 

Bu haber 1271 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..