İngilizce Dil Eğitimi 2. Dönem Kurs Kayıtları Başladı
Reklam

İngilizce Dil Eğitimi 2. Dönem Kurs Kayıtları Başladı

Karaman Gençlik Kulübü bünyesindeki İngilizce Dil Eğitiminin, yoğun istek üzerine A1 seviyesinden sonra ilk kez A2 seviyesinde açılacaktır.

25 Ocak 2017 - 13:48

Yıllardır edinilen uluslararası tecrübeye dayalı olarak İngilizce eğitimine farklı bir bakış açısı getiren kulüp yetkilileri ve alanında tecrübeleri eğitmenler, eğitimi farklı bir formatta uyguluyor. Öğrencilerin dinleme, yazma ve konuşma becerilerini geliştiren ve yaygın öğrenim metodlarının kullanıldığı eğitimlerin ayrıntıları şu şekildedir.

“Yetişkin grubu İngilizce Dil Eğitimi” A1 ve A2 seviyesinde açılacak olup konuşmaya yöneliktir. Dil Cafesi, Rol Canlandırma, Diyalog Kurma ve çeşitli oyunlarla İngilizce, pratik yaparak öğrenilecektir. Kontenjanla sınırlı olan başvuruların son kayıt tarihi 10 Şubattır. 

“Çocuk grubu İngilizce Dil Eğitimi” 2002-2007 doğumlu olan çocukları kapsamaktadır. Bu yaşlarda İngilizceyi sevdirerek oyunlarla öğrenim sağlanmaktadır. Kontenjanla sınırlı olan başvuruların son kayıt tarihi 10 Şubattır.

Yaygın eğitim tekniklerinin kullanıldığı eğitim hakkında daha fazla bilgi almak ve kayıt için kulübe bekleniyorsunuz.

Adres; Külhan Mh. Kemal Kaynaş Cd. 021 sk. No:66/A Karaman Merkez (Migros AVM Karşısı) Karaman Gençlik KulübüKaynak: Karaman Haberleri
Bu haber 3010 defa okunmuştur.