Reklam
Reklam
İMAM HATİPLİLER BÜYÜK KURULTAYA HAZIR
Reklam

İMAM HATİPLİLER BÜYÜK KURULTAYA HAZIR

KARAMAN Önder İmam Hatipliler Derneği, bu yıl 15.cisi düzenlenecek olan 15.İmam Hatipliler Kurultayına öncülük ediyor.

10 Ekim 2018 - 12:15
Reklam

İMAM HATİPLİLER BÜYÜK KURULTAYA HAZIR

“BAŞKAN SARI; “AMACIMIZ GENÇLİĞİ GELECEĞE HAZIRLAMAK”

Antalya’nın Manavgat İlçesinde 13-14 Ekim 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan 15. İmam Hatipliler Kurultayına yurdun çeşitli yerlerinde faaliyet gösteren İmam Hatip Mezunları Derneklerinden yönetici ve üyelerin katılması bekleniyor.

“AMACIMIZ GENÇLİĞİ GELECEĞE HAZIRLAMAK”

Önder İmam Hatipliler Derneği Karaman Şubesinde basın mensupları ile bir araya gelen ve program hakkında bilgiler veren Dernek Başkanı Mehmet Sarı;

“Karaman Önder Der olarak ev sahipliğini üstlendiğimiz bu büyük organizasyonumuza yurdumuzdan yaklaşık 1000 kişilik bir katılım bekliyoruz. Büyük organizasyon için Kurultayımıza Devlet büyüklerimizi de davet ettik. 

Önder Derneği olarak eğitim faaliyetleri kapsamında nitelikli ve sağlıklı gençler yetiştirmek genel amacımız. Gençlerimizi geleceğe hazırlamanın peşindeyiz. Bu yönde Derneğimizin ev sahipliği yapması bizleri mutlu ediyor ve heyecanlandırıyor.

Yine 550 derneğin başkan ve yardımcılarını Kurultayımıza davet ettik. Çünkü Karaman bizim, bu ülke bizim. Amacımız gençlerimizin hayatına yön verecek iyi insan olmaları yönünde nitelik kazandıracak eğilimlerine yön vermektir. Onun derdindeyiz, onun mesaisindeyiz. Bu çalışmaları önemsiyoruz. Hafta sonu Manavgat’da yapacağımız Kurultayımızda inşallah bunun bir zirvesi olacak. Projelerimiz, fikirlerimiz ve taleplerimiz ele alınacak ve değerlendirilecek. Allah’ın izniyle de gönüllülük esasına dayalı çalışmalarımız yine her daim devam edecek. Bu anladma sponsor olan destek veren kişi kurum ve kuruluşlara da teşekkür ederiz.”dedi. Başkan Sarı basın mensuplarının sorunlarının ardından Dernek binasını gezdirerek faaliyetler hakkında bilgiler verdi.


Bu haber 751 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SÜREK AVLARI
SÜREK AVLARI
YUNUS EMRE KÜLTÜR VAKFI'NDAN HAYIR KERMESİ
YUNUS EMRE KÜLTÜR VAKFI'NDAN HAYIR KERMESİ