İl İdare Kurulu Vali Meral Başkanlığında Toplandı
Reklam

İl İdare Kurulu Vali Meral Başkanlığında Toplandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla oluşturulan İl İdare Kurulu Toplantısı tüm Valiliklerde eş zamanlı olduğu gibi ilimizde de bugün Vali Fahri Meral’in başkanlığında toplandı.

28 Mart 2020 - 18:12

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen İl İdare Kurulu’na Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, Vali Yardımcıları Alaaddin Serdar Polat, Hacı İbrahim Türkoğlu, İl Emniyet Müdürü Ayhan Taş, İl Jandarma Komutanı İsmail Şahin, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Evren Çakır, İl Sağlık Müdürü Dr. Adnan Kurşun, Defterdar Hüsnü Çağlayan, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, İl Tarım ve Orman Müdürü Abdullah Kaya, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Türkmen Hacıhaliloğlu katıldı.

Toplantıda il idare kurulları (Kolluk birimleri ve ilgili yerel yönetim temsilcilerinin katılımıyla) koronavirüs salgını kapsamında alınan tedbirlerin en etkili şekilde uygulanması, bugüne kadar alınan tedbirlerle ilgili olarak vatandaşlarımızın en üst seviyede riayet etmeleri ve zorunlu haller dışında evlerinden çıkmamalarına yönelik konular görüşüldü.

İlimizde  (COVİD-19) koronavirüs ve her türlü salgın hastalığa karşı alınan ve alınacak tedbirlerin görüşüldüğü toplantının devamında, sosyal izolasyon ve sosyal mesafeyi en üst seviyeye taşıyacak her türlü alınacak ilave tedbirlere ilişkin konular değerlendirildi.

 

Bu haber 1228 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..