Hollanda Karamanlılar Federasyonu
Reklam
Reklam
Reklam

Hollanda Karamanlılar Federasyonu

Hollanda Karamanlılar Federasyonu (HOKAF) heyeti, Karaman`da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Reklam
24 Temmuz 2019 - 15:08

HOKAF Başkanı Mustafa Duyar ve Başkan Yardımcısı Gülseren Kuş, Karaman Belediyesi ve MEVKA Karaman Ofisi`ne Ziyarette bulundular.

Hokaf Heyeti, Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı`yı makamında ziyaret ederek, kendisine yeni görevinde başarılar dilediler.

HOKAF olarak nezaket ziyareti gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Mustafa Duyar,

`Hollanda – Karaman arasında üzerimize ne düşüyorsa her zaman yapmaya hazırız. Özellikle Hollanda`daki hemşeriler olarak Sayın Başkanımızı Hollanda`ya davet ediyoruz ve kendisini aramızda görmek istiyoruz. Bu vesileyle kendisine tekrar yeni görevinde başarılar diliyoruz.` şeklinde açıklamalarda bulundu.

Ote yandan MEVKA Karaman Ofisi`nde gerçekleşen ziyarette Koordinatör Doğan Ali Onuralp, Uzman Selim Gülhan, Uzman Celalettin Aslandağ tarafından Hokaf heyetine projeler ve çalışmalar hakkında bilgi verildi.

Koordinatör Doğan Ali Onuralp, Ekim ayında Hollanda`ya ziyaret gerçekleştirebileceklerini, yatırımlar konusunda Hokaf ile ortak program organize edebileceklerini söyledi.
Mevka Karaman Ofisi`nin daveti üzerine gerçekleşen ziyarette Hokaf Başkanı Mustafa Duyar ise Hollanda`daki girişimcilerimizin Karaman`a hangi branşlarda yatırım yapabilecekleri konusunda Mevka yetkililerinden bilgi almak için ziyarete geldiklerini ifade etti. Devletimizin hangi branşlarda teşviklerinin olduğu da ziyarette ele alındı.

Bu haber 1238 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KARAMAN’DA VEFAT EDEN HEMŞERİLERİMİZ
KARAMAN’DA VEFAT EDEN HEMŞERİLERİMİZ
Trafik Polis Memuru Durmuş İnce Vefat Etti
Trafik Polis Memuru Durmuş İnce Vefat Etti