Reklamı Geç
Reklam
Reklam
Reklam
HOKAF’DAN ZİYARET
Reklam

HOKAF'DAN ZİYARET

Özel Selçuklu Hastanesinden yapılan açıklamada;

Reklam
09 Ağustos 2019 - 16:14

"Geçtiğimiz günlerde hastanemizi ziyaret eden HOKAF (Hollanda Karamanlılar Federasyonu) Başkanı Mustafa DUYAR, bu kez yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ikinci kez bizleri ziyaret etti.

Öğlen yemeğinde bir araya gelinen HOKAF ekibini ise hastanemiz Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa DOĞAN başta olmak üzere, Genel Müdürümüz Mevlüt YENİAY, Genel Koordinatörümüz Arif BAKAN, Hastane Müdür Yardımcımız Yahya CÖHCE ve Yurtdışı Sigortalar Sorumlumuz Fatoş SAYAN karşıladı.

Yemek sonrasında devam eden sohbette, hastane yönetimimiz tarafından kendilerine hastanemizdeki dahili ve cerrahi branşlarımız, check-up hizmetlerimiz ve diğer ünitelerimiz hakkında bilgiler verildi.

Özel Selçuklu Hastanesi olarak, uzman hekim kadromuz, deneyimli personellerimiz ve son teknoloji ile donatılan tetkik ve tedavi ünitelerimiz ile, gurbetçi vatandaşlarımızın ihtiyaç ve beklentilerine karşılamak için her türlü destekte bulunacağımızın bilgisi aktarıldı.

HOKAF Başkanı DUYAR, ve ekibinin en çok üstünde durduğu konulardan biri de, hastanemizden alınan hizmetlerin hızlı ve etkin bir şekilde çözümlenmesi oldu.

HOKAF heyeti tarafından, gurbetçi vatandaşlarımızın 4 ila 6 hafta arasında değişen izin sürelerinde tedavi süresinin kısa ve verimli olmasının yanısıra, anlaşmalı oldukları yurt dışı sigortaları ile ilgili prosedürün hızlı bir şekilde çözülmesindeki memnuniyeti ayrıca dile getirildi.

Ziyaret sonunda ise hastanemiz Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa DOĞAN ve HOKAF Başkanı Mustafa DUYAR, bu güzel günün anısına kurumlarımız adına hediye takdim etti. Fotoğraf çekimi ile son bulan ziyaret için, bizler de Özel Selçuklu Hastanesi ailesi olarak kendilerine teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.
 

Bu haber 5054 defa okunmuştur.