Reklamı Geç
Reklam
Reklam
Reklam
HİZMET İÇİN GELİYOR
Reklam

HİZMET İÇİN GELİYOR

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerine hazırlanan Karaman’da siyasi partilerin Belediye Başkan Adayları kadar mahalle muhtarları da seçim çalışmalarına hız verdi.

05 Mart 2019 - 15:11

4.TOKİ MUHTAR ADAYI ŞEFİK YİĞEN;

MÜHÜR İÇİN DEĞİL, HİZMET İÇİN GELİYORUM”

Karaman’da yaklaşık 3 bin’in üzerinde nüfusu barındıran TOKİ’nin en büyük toplu yaşam konutları 4. TOKİ ve Urgan Mahallesinde, hizmet için muhtarlık adaylarının sayısı da artıyor.

Urgan Mahallesi ve 4. TOKİ Muhtar Adaylarından Şefik Yiğen, mahallesine “Mühür için değil, hizmet için geliyorum” dedi.

4. TOKİ’nin ekmek ihtiyacını işlettiği büfesinde karşılayan evli ve 4 çocuk babası 40 yaşındaki Şefik Yiğen, azalarını belirleyip secim çalışmalarına başladı.

Yiğen, yaklaşık 4 bin nüfuslu mahallesinde vatandaşların öncelikli bekleyen ihtiyaçlarını da belirledi.

“SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ”

TOKİ konutlarında olduğu için mahallenin sorunlarını iyi bildiğini dile getiren Muhtar Adayı Şefik Yiğen, “Urgan Mahalesi ve 4. TOKİ Toplu konutlarda yaşayanların sorunlarını biliyorum.

Amacım, Belediye ve diğer kamu kurumlarıyla işbirliği yaparak bazı sorunların çözülmesi için gece gündüz vatandaşlarla irtibat halinde olarak mahallemize hizmet etmek olacak.

Mahalle sakinlerimizin dertleriyle dertleneceğiz. Otobüs güzergahlarında yollarımızın asfaltlanması ve ışıklandırılması önceliğimiz olacak.

Yine vatandaş odaklı hizmet kapsamında 4. TOKİ’de Halk Ekmek Büfesinin yanı sıra Muhtarlık Ofisini de buraya aldıracağız. Yine ATM, Belediye Su Kartı Dolum Noktası gibi hizmetleri de getireceğiz. Mahallemizde yardıma muhtaç aileler için de çeşitli fonlardan yararlanması için proje geliştirip el birliği ile hizmetlerimizi yürüteceğiz inşalah.

Bu süreçte Mahallemiz Muhtarlığına mühür için değil hizmet için aday olduğumu belirtir ve Mahalle sakinlerimizden şimdiden desteklerini bekliyorum” dedi.

 

 

Bu haber 1182 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CEZAEVİ KURUMUNDA ANLAMLI ETKİNLİK
CEZAEVİ KURUMUNDA ANLAMLI ETKİNLİK
ALLAH RAHMET EYLESİN
ALLAH RAHMET EYLESİN