Reklam
Hanımlar Lokali’nde Kayıtlar Başladı

Hanımlar Lokali'nde Kayıtlar Başladı

Karaman Belediyesi, Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Mümine Hatun Hanımlar Lokali’nde kayıtlar başladı.

03 Eylül 2015 - 10:46 - Güncelleme: 09 Temmuz 2016 - 13:36

Belediye'nin Karaman'da hizmete sunduğu Hanımlar Lokali'nde hanımlar, spor yapıyor, stres atıyor, daha sağlıklı bir yaşama kavuşuyorlar.Tanışıyor, kaynaşıyor, geziyor, paylaşıyorlar. Yeteneklerini keşfedip kendilerini geliştiriyorlar.

Bir çok farklı alanda kursların verildiği hanımlar lokaline hanımlar büyük ilgi gösteriyorlar. Resim, Bilgisayar, Kur'an-ı Kerim, Kat-ı Sanatı, Ev Tekstili, Çini, Keçe, Kitre Bebek, Takı, Bağlama, İğne Oyası bu kursların en başında geliyor. Ayrıca spor faaliyetlerinin de devam ettiği hanımlar lokalinde hanımlar step, aerobik ve plates yaparak daha sağlıklı ve zinde oluyorlar.

Hanımlar tüm bu hizmetlerin bir arada bulunduğu Mümine Hatun Hanımlar Lokali kayıtları 30 Eylül 2015 tarihine kadar yaptırabilecekler. Kayıt yaptırmak isteyenler Mümine Hanımlar Hanımlar Lokaline giderek veya 0338 212 22 10 nolu telefonu arayarak konu ile ilgili detaylı bilgiyi alabilirler.

 

Bu haber 2818 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..