GÜZEL OKUDU, UMRE İLE ÖDÜLLENDİRİLDİ
Reklam

GÜZEL OKUDU, UMRE İLE ÖDÜLLENDİRİLDİ

Görme Engelliler Kuran'ı Kerim Okuma yarışmasında birinci olan Abdulfettah Pınar, Umre ibadeti yapmak üzere ödüllendirildi.

16 Aralık 2019 - 12:21 - Güncelleme: 16 Aralık 2019 - 14:00
Reklam

Diyanet İşleri Başkanlığı, Karaman İl Müftülüğünce Karaman'da düzenlenen Görme Engelliler Kuran'ı Kerim Okuma yarışmasında birinci olan Abdulfettah Pınar, Umre ibadeti yapmak üzere ödüllendirildi.

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Karaman'da düzenlenen Görme Engelliler Kur'an-ı Kerim okuma yarışmasında büyük başarı elde eden Abdülfettah Pınar 'ın bu başarısı ailesi, öğretmenleri ve Okul İdarecilerini de mutlu etti.

Karaman Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi görme engelli Abdulfettah Pınar, bu kutsal yarışmada ipi göğüsleyerek Umre ile ödüllendirildi.

Karaman Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Mustafa Özer,

"Talebem Abdulfettah'ı tebrik ediyorum. Abdulfettah Pınar'ı Umre ibadeti için Kutsal beldelere yolcu ettik. Diyanet İşleri Başkanlığının düzenlenmiş olduğu Kur'an-ı Kerim okuma yarışmasında Karaman il birincisi olan talebemiz Abdulfettah Pınar 'a Umre ibadetinde kolaylıklar ediyoruz."dedi.Bu haber 840 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..