Fatih Erbakan, Karaman’da Babasının İsmini Taşıyan Parkın...
Reklam

Fatih Erbakan, Karaman’da Babasının İsmini Taşıyan Parkın Açılışını Yaptı

Karaman Belediyesi tarafından yapılan Prof. Dr. Necmettin Erbakan Parkı’nın açılışı düzenlenen törenle yapıldı

11 Kasım 2016 - 16:12 - Güncelleme: 12 Kasım 2016 - 08:21

Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Karaman’da babasının ismini taşıyan parkın açılışını yaptı. 

FOTO GALERİ İÇİN TIKLA

Karaman Belediyesi tarafından otogar yanına yaptırılan ve 30 bin metre kare alana sahip olan parkın açılış törenine, Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, AK Parti Karaman İl Başkanı Nazmi Ünlü ve davetliler katıldı.

Açılış öncesi bir konuşma yapan Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Profesör Doktor Necmettin Erbakan Parkı’nın hayırlara vesile olmasını dileyerek, “İnşallah bu park rahmetli Erbakan hocamızın isminin aynı zaman da onun fikirlerinin, davasının, zihniyetinin canlı tutulmasına, yaşamasına vesile olacak bir park olur. Onun davasının, onun isminin, onun fikirlerinin yeni nesillere aktarılmasına vesile olacak bir hizmet olur. Buradan bu parkın yapılmasında emeği geçen başta Belediye Başkanımız Ertuğrul Çalışkan olmak üzere herkese teşekkür ediyorum” dedi. 

Yapılan duanın ardından Prof. Dr. Necmettin Erbakan Parkı, oğlu ve Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan ile AK Parti Karaman İl Başkanı Nazmi Ünlü tarafından hizmete açıldı. Açılışın ardından Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Fatih Erbakan ve davetlilere parkı gezdirdi.

 

Bu haber 3214 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..