Eskişehir’de Bakan Kılıç’ın FETÖ Açıklaması: Adil...
Reklam

Eskişehir'de Bakan Kılıç'ın FETÖ Açıklaması: Adil Olacağız Ama Acımayacağız

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nin (ESOGÜ) yeni eğitim ve öğretime başlaması nedeniyle düzenlenen törene katıldı.

01 Ekim 2016 - 09:33

BAKAN KILIÇ: BEN SON SINIFTA EVLENDİM, SİZE DE AYNISINI TAVSİYE EDERİM

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nin (ESOGÜ) yeni eğitim ve öğretime başlaması nedeniyle düzenlenen törene katıldı. Bakan Kılıç burada yaptığı konuşmada öğrencilere çeşitli önerilerde bulunarak şöyle dedi:

"Burası bir ilim ve irfan yuvası. Burada hocalarımızın, eğitim görevlilerimizin sorumluluğu altında, önderliği ve onların çizdikleri yollar neticesinde sizler kendinizi geliştirerek farklı dallarda, farklı bilim dallarında kendinizi geliştirmek üzere çaba sarf ediyorsunuz. 4 yıl, 5 yıl, 6 yıl, bazen çünkü, hani bizim çift dikiş tabir ettiğimiz şeyler olabilir arada sırada, onları da düşünmeyeceksiniz, onlar da birer tecrübedir. Olmasın tabi inşallah, olursa süre biraz uzayabiliyor. Şunu iyi düşünün; üniversitede geçirdiğiniz her bir gün, sizin hayatınıza bir tecrübedir. Üniversitenin bitişi daha ilk adım. Üniversite bittiği zaman hayat mücadelesi başlıyor. Akademik kariyeri seçerseniz de öyle, özel sektörü de seçerseniz öyle. Artık ondan sonra sorumluluklar geliyor. Bu arada şunu söyleyeyim, ben de üniversite son sınıfta evlendim. Size de aynısını tavsiye ederim, ama bu sadece bir tavsiyedir. Uyarsınız uymazsınız, o sizin bileceğiniz iş. Ama erken kalkan yol alır. Dolayısıyla hayatın da müşterek olduğunu unutmadan hayatınızı mutlaka farklı bir kişiyle birleştirerek bir aile kuracağınızı, bir yuva kuracağınızın bilincinde olarak erken yürümekte fayda vardır. Çünkü hayatı ortak kurarsanız, beraber kurarsanız, o kurduğunuz hayatı beraber götürme şansı çok daha fazla olur. Şahsi kanaatim çok fazla gecikmemek noktasında olmak gerektiğidir. Bu benim kişisel kanaatimdir. Katırlısınız katılmazsınız, artık bir abiniz olarak görmeniz noktasında size önerimdir."

 

Eskişehir'de Bakan Kılıç'ın FETÖ Açıklaması: Adil Olacağız Ama Acımayacağız

Bu haber 1079 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..