Reklam
Reklam
Reklam
ERMENEK’DE ÇÖP KONTEYNERLERİ DEZENFEKTE EDİLİYOR
Reklam

ERMENEK'DE ÇÖP KONTEYNERLERİ DEZENFEKTE EDİLİYOR

Ermenek Belediyesi, Tüm Dünyayı etkisi altına alan Coronavirüsü olarak bilinen Covid 19 virüsü nedeniyle dezenfeksiyon çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

19 Mart 2020 - 17:04

ERMENEK BELEDİYESİ VİRÜS TEDBİRLERİNİ ARTIRDI


Söz konusu çalışmalar kapsamında Vatandaşlarımızın daha sağlıklı ve hijyenik bir ortamda alışveriş yapmaları adına İlçemizde Cuma günleri kurulan halk Pazarı yerleri ve çevresinde mikroplara ve olası hastalıklara karşı dezenfekte çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam eden Belediyemiz ekipleri, halkın sağlığı için çalışmalarını hız kesmeden sürdürmeye devam ediyor.


KORONAVİRÜSE KARŞI ÇÖP KONTEYNERLERİ DE DEZENFEKTE EDİLİYOR

Belediyemiz Dezenfeksiyon çalışmaları kapsamında öncelikli olarak dezenfekte yapılan camiler, park ve bahçeler, okullarımız, sosyal alanlar, konferans salonları, Toplu taşıma araçları ve duraklar, Belediye Hizmet Binası, tüm resmi kurum ve kuruluşlar, bankalar ve ATM’lerinin ardından İlçemizde bulunan çöp konteynerlerinin tek tek yıkama çalışması yapılıyor.

Belediye ekiplerimiz tarafından İlçemiz genelinde alınan çöplerin ardından konteynerler toplanarak ilaçlı suyla dezenfekte edilirken olası bir virüs kaynağı olma durumunun önüne geçiliyor

Bu haber 876 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..