EKİM AYI TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR
Reklam

EKİM AYI TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR

Orman İşletme Müdürlüğü İle Tarım Ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Müdürlüğü İl Genel Meclisinde...

04 Ekim 2018 - 11:59 - Güncelleme: 04 Ekim 2018 - 12:09

Ekim ayı toplantılarına devam eden İl Genel Meclisinde, Orman İşletme Müdürlüğü ile Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu tarafından bilgilendirme ve istişare amaçlı sunum yapıldı.

İlk olarak Karaman Orman İşletme Müdürü Fazıl CABAROĞLU kürsüye gelerek, görsel sunu eşliğinde Meclis üyelerine İlimizde yapılan  Erezyonla mücadele, ağaçlandırma, ormanlara verilen zararların önlenmesi, yabani zeytin aşılanması... gibi pek çok konuda Orman İşletme Müdürlüğümüzün faaliyetleri ile ilglili bilgi verdi. Bilgilendirmenin ardından Meclis Üyeleri ile soru-cevap eşliğinde görüş alışverişinde bulunulmasının ardından, İl Genel Meclisine böyle bir toplantı düzenledikleri için teşekkürlerini ileten CABAROĞLU'na; Başkan KAPAR ve Üyeler de çalışmalarından dolayı teşekkür ederek başarılarının devamını dilediler.

Orman İşletme Müdürlüğü'nün ardından kürsüye gelen TKDK (Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu) İl Koordinatörü Özgür ÖZTÜRK , Tarım ve Kırsal Kalkınmayı destekleme kurumunun destek verdiği alanlar ve projeler ile ilgili görsel sunum eşliğinde üyeleri bilgilendirdi. İlimizde TKDK tarafından destek verilen projeler ile ilgili de ayrıntılı olarak üyeleri bilgilendiren ve üyelerin sorularını cevaplandıran ÖZTÜRK'e, bilgilendirmeleri ve İlimize verdikleri destek için Başkan ve Üyeler teşekkürlerini iletti.

Kaynak: karaman haber
Bu haber 836 defa okunmuştur.