Reklam
Ehliz Ayran TL’ye Sahip Çıkıyor

Ehliz Ayran TL’ye Sahip Çıkıyor

Ehliz Ayran, Türk lirasının döviz karşısında değer kaybetmesinin önüne geçmek için farklı uygulamaları hayata geçiriyor.

05 Aralık 2016 - 15:43 - Güncelleme: 05 Aralık 2016 - 16:09

Karaman'da Ehliz Ayran işletmecisi '500 dolarını bozdurup dekontunu getirene 1 koli ayran (24 adet), 2 kg yoğurt hediye' kampanyası başlattı.

Ehliz Ayran işletmecisi Ahmet Ehliz, yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, dövizi olanların parasını altına ve TL'ye dönüştürmeleri yönündeki çağrısı üzerine böyle bir kampanya başlattıklarını duyurdu.

img_7905.jpg

Ehliz; “Tüm Türkiye’nin de bildiği gibi ülkemiz üzerinde oynanan bir oyun var. Biz bu oyuna karşı bir nebze olsun katkı sağlayabilmek amacıyla böyle bir yola başvurduk. Türkiye üzerinde yıllardır emperyalist ve dış güçlerin yapmaya çalıştığı ve halada devam ettikleri oyunlar bunlar. 15 Temmuz’da gerçekleştirilmeye çalışılan darbeyi milletçe nasıl püskürttüysek, bugünde dış güçlerin Ekonomi üzerinden yapmaya çalıştıkları darbeyi de öyle püskürteceğiz. Amacımız 1 koli ayran ile 2 kg yoğurt değil, ülkemiz üzerinde oynanan oyunu gösterebilmektir. Değerli Karaman halkıda dövizlerini Türk Lirasına çevirerek güzel Türkiye’miz için bir nebze olsun katkı sağlamış olalım.” Dedi.

Bu haber 7678 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..