Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Dört Şüpheli Yakalandı İki Şüpheli Firar
Reklam

Dört Şüpheli Yakalandı İki Şüpheli Firar

Geçtiğimiz günlerde Karaman Piri Reis Mahallesi Şehit Erdal Şen Caddesi 608 Sokak kavşağında meydana gelen saldırı olayında bir kişi yaralandı.

05 Ocak 2017 - 12:03 - Güncelleme: 05 Ocak 2017 - 14:28
Reklam

Olayla ilgili şüpheli C.A. (26) alınan ifadesinde, müşteki  şüpheli  Ş.K. ile 2012 yılında aralarında kavga ettikleri, daha sonra İ.Y. ın  , Ş.K. ı av tüfeği ile vurduğunu, olayda kendisinin de olduğunu, olayla ilgili cezaevine girdiğini, Ş.K. ın kendisinden kan parası istediğini, verecek durumu olmadığı için vermediğini, 01\01\2017 günü gece müşteki şüpheli Z.Y. ün kendisini aradığını, şahıs ile buluştuklarını, şahsın yanında bulunan ve araçtaki yeğeninin araç içerisinden kendisine tabanca gösterdiğini, kendisinin eve doğru kaçtığını, arkasından bir el tabanca ile ateş edildiğini eve giderek ruhsatsız av tüfeğini alarak dışarıya çıktığında şahısların gitmiş olduğunu gördü.

Aynı gün saat 14.00 sıralarında Z.Y.'nin kendisini tekrar arayarak buluşmak istediğini söylediğini, olay yerinde buluştuklarını, olay yerinde bir araç içerisinde Z.Y. , Ş.K. ve Z.Y. ün yeğeni, arkasındaki araçta ise müşteki şüpheli  Y.Y. ve tanımadığım bir kaç kişinin olduğunu, Z.Y. ile konuştuğu sırada Ş.K. ın elinde bulunan tabancayı kendisine doğrultarak tetiğe bastığını, tabancanın ateş almadığını, kendisinin kaçtığını, şahısların kendisini yakalayarak darp ettiklerini, bıçakla bacağından yaraladıklarını, Ş.K. ın tabancanın kabzası ile ağzına vurduğunu  belirtti.

Aynı günü saat:17.25 sıralarında şahsa ait Karaman Hamidiye Mahallesi Sanayi Sitesi 684 Sokakta yerde faaliyet gösteren  işyerine tabanca ile ateş edilmek sureti ile zarar verilmiş, şahıs işyerin kurşunlanması olayı ile ilgili aynı şahıslardan şüphelendiğini belirtti. C.A.ın olayda kullandığı 1 adet pompalı tabir edilen av tüfeğini muhafaza altına alındı.

Olaya karışan müşteki şüpheliler Ş.K., Z.Y. ve Ö.A.(30) yapılan çalışmada yakalanmış, işlemleri devam etmektedir.

Olaya karışan Y.Y. ve diğer şüpheli halen aranmakta olup, olayla ilgili tahkikat devam ediyor.

Kaynak: Karaman Haberleri
Bu haber 4820 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KARAMAN'DA 900 KİŞİ RESMİ KURUMLARDA İŞE ALINACAK
KARAMAN'DA 900 KİŞİ RESMİ KURUMLARDA İŞE ALINACAK
SOYARI AİLESİNİN ACI GÜNÜ
SOYARI AİLESİNİN ACI GÜNÜ