Reklamı Geç
Reklam
Reklam
Reklam
Diyanet’e Sistemik Saldırı
Reklam

Diyanet'e Sistemik Saldırı

Twitter'da "Diyanet Kapatılsın" hashtag'i açıldı, konuya ilşkin bir çok ünlü isimlerde bu hastag adını altında tweetler attı.

Reklam
22 Ekim 2019 - 00:26 - Güncelleme: 22 Ekim 2019 - 00:48

Başkan Erdoğan’ın Diyanet İşler Başkanlığı’na da dayandırarak sarf ettiği ‘sigara haramdır’ sözleri kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Çok sayıda sosyal medya kullanıcısı diyanetin verdiği fetvayla ilgili paylaşımlarda bulundu. 

DİYANET KAPATILSIN KAMPANYASI

Bunun üzerine Twitter'da "Diyanet Kapatılsın" hashtag'i açıldı, konuya ilşkin bir çok ünlü isimlerde bu hastag adını altında tweetler attı.

ASIL AMAÇ DİN HİZMETİNİ ORTADAN KALDIRIP PARALELE ALAN AÇMAK

Asıl amaç ise sadece Türkiye'de değil dünyanın birçok ülkesinde önemli faaliyetlere imza atan Diyanet'in saygınlığını yitirmesi ve Türkiye'deki din hizmetinde boşluk yaratmak. Bu boşluktan yararlanarak yeniden Anadolu'daki dindar insanın iyi niyetinden faydalanarak dini suistimal etmek.

ERODĞAN DİYANET İŞLERİ BAŞKANIMIZ DOĞRU BİR FETVA VERMİŞTİR

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İnanın bu sigara haramdır. Diyanet İşleri Başkanımız da söyledi ‘haramdır’ dedi.

DİYANET'İN YANINDAYIZ !

Kurumsal yapısından dolayı ve haksızlıklar karşısında yeterince tepki vermediğiden dolayı en çok eleştirilien kurumlardan birisi olmasına rağmen bir kaç gündür çarpıtılarak medyaya servis edilen fetvadan dolayı bir linç kampanyası ile yıpratılmaya çalışılan Diyanet'in yanındayız, bir çok twitinde diyaneti bahane ederek İslama ve onun hükümlerine saldırdıklarına şahit olduk, aziz İSLAM dinini haşa sapık bir din algısıyla anılmasını sağlama gayretindeler. Bundan dolayı Diyanet İşleri'nin yanindayiz.

 

 

 

 

 

 

 


 

Bu haber 13930 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hacı güler
    8 ay önce
    Daha önceleri bir partinin diyaneti kaldırma teklifi kapatılma sebebi idi acaba neden kanunu koyanlar dindar kimse olduğu içinmi yoksa dini diyanetin kontrolünde tutmak içinmi