ÇUKUR DİZİSİ

ÇUKUR DİZİSİ

İstanbul’da yaşayan ve aslen Karamanlı olan ünlü senarist Gökhan Horzum, senaryosunu yazdığı Çukur dizisi ile sektörde başarı grafiğini giderek yükselterek ününe ün kattı.

05 Aralık 2018 - 12:38 - Güncelleme: 05 Aralık 2018 - 14:46


Haber: Serdar ÖZGÜR

Haftanın ilk günü Show Tv ekranlarında gösterime sunulan ve milyonları haftadan haftaya ekranlara kilitlemeyi başaran Ay Yapım dizisi Çukur, başarılı oyuncu kadrosu ve kurgusu ile reytingleri toplamaya devam ediyor.

Senaristliğini Karamanlı Gökhan Horzum’un üstlendiği ve yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün yaptığı Çukur dizisi yeni sezonun en iddialı yapımlarından biri oldu.

Yayın hayatına başladığı günden beri reytingleri oldukça yüksek olan dizinin fanları da bir o kadar fazla. Gerek konusu gerek oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Çukur dizisi rakiplerini ezip geçiyor.

ÇUKUR

İstanbul'un suçla özdeşleşmiş mahallesi Çukur'un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Suçla bu kadar içli dışlı olsa da ailenin kendine göre kuralları vardır. Bu kurallardan bir tanesi de uyuşturucu yasağıdır. Çukur'da uyuşturucu üretilmez, kullanılmaz, satılmaz. Fakat oyuna yeni dahil olan bir grup bu yasağı delmeye kararlıdır. Önce Koçovalılarla anlaşma yoluna giderler, olmayınca ise var güçleriyle mahalleye ve aileye saldırırlar. Tam aileyi diz çöktürdüklerini düşündükleri sırada öngöremedikleri bir gelişme olur. Kartlar yeniden dağıtılacaktır.


Yamaç kendini sadece kendi istediği gibi yaşamaya odaklamış, yarını düşünmeyen genç bir adamdır. Bir gece kendisi kadar, yaralı, tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadınla tanışır. Kadının adı Sena’dır. Kısa sürede birbirlerine aşık olurlar ve evlenirler. Yamaç’ın Sena'ya söylediği gibi "ölene kadar mutlu" yaşayacaklarını düşünen genç sevgililerin arasına Yamaç’ın geçmişte bıraktığını düşündüğü ailesi girer. Sena, Yamaç’ın peşinden bu ailenin içine girerken ikisi de hayatlarında bir daha hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını bilmemektedir.


KanalShow TV

YapımAy Yapım

YapımcıKerem Çatay, Pelin Diştaş

SenaryoGökhan Horzum

YönetmenSinan Öztürk

MüzikToygar Işıklı

OyuncularAras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal. Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka


Kaynak: karaman haber
Bu haber 4101 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK PARTİ KARAMAN TEŞKİLATI..
AK PARTİ KARAMAN TEŞKİLATI..
ALLAH RAHMET EYLESİN
ALLAH RAHMET EYLESİN