Reklamı Geç
Reklam
Reklam
Reklam
CHP KARAMAN TEŞKİLATINDAN HABER SİTEMİZE ZİYARET
Reklam

CHP KARAMAN TEŞKİLATINDAN HABER SİTEMİZE ZİYARET

CUMHURİYET Halk Partisi Karaman Teşkilatı, haber sitemize ziyarette bulundu.

Reklam
24 Haziran 2020 - 21:56 - Güncelleme: 24 Haziran 2020 - 22:07
Reklam

CUMHURİYET Halk Partisi Karaman Teşkilatı, haber sitemize ziyarette bulundu.

CHP Karaman İl Başkanı Eczacı Mustafa Cem Kağnıcı öncülüğünde düzenlenen ziyarete, CHP Karaman Merkez İlçe Başkanı Ahmet Recai Evcen, Tanıtım ve Medya’dan Sorumlu CHP İl Başkan Yardımcısı Şevket Varol, Bilişimden Sorumlu CHP İl Başkan Yardımcısı Gizem Şahin ve CHP Karaman Gençlik Kolları İl Başkanı Mustafa Durmaz katıldı.

CHP GENÇ VE DİNAMİK BİR YÖNETİMLE ÇALIŞMALARA HIZ VERDİ

15 Şubat 2020’de yapılan Kongre seçimleri ile Karaman’da partisinin başına geçen İl Başkanı Mustafa Cem Kağnıcı, genç ve dinamik bir yapıya sahip olduğu gözlenen çalışma arkadaşları ile ziyaret turlarına başladı.

Pandemi salgını süresinde parti faaliyetlerini hassasiyetle yürüten CHP Karaman Teşkilatı, Karaman’da çalışmalara hız verdi.

Karaman’ın her türlü gelişimi hak ettiğini belirten CHP Karaman İl Başkanı Mustafa Cem Kağnıcı, ilin, ekonomik, sosyal ve kültürel alanda değişim ve gelişime açık her türlü iyileşme ve yatırım hizmetlerini desteklediklerini ifade ederek, Karaman’ın sorunları ve eksikliklerinin de her daim takipçisi olduklarını ifade etti.

Medyanın kamuoyunu bilgilendirmede özverili bir çalışma yürüttüğüne de dikkat çeken Başkan Kağnıcı, haber sitemize de bu anlamda teşekkür etti.

“SEVGİYE DAYALI SİYASET”

Önceliklerinin Karaman’da yerel siyasette hoşgörü ve sevgiye dayalı bir hizmet olduğunu dile getiren CHP’nin Karaman Merkez İlçe Başkanı Ahmet Recai Evcen’de, yenilenen kadroları ile hem saha hem de kurumsal alanda empati ve diyalog esaslı çalışmaları da önemsediklerini dile getirdi.

Heyet, yapılan sohbet ve karşılıklı görüş alışverişinin ardından çalışma arkadaşlarımıza da başarılar dileyerek ziyaretini tamamladı.
 


Bu haber 6024 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..