CHP KARAMAN MİLETVEKİLİ
Reklam
Reklam

CHP KARAMAN MİLETVEKİLİ

CHP’DEN ODA BAŞKANLARINA BAŞARI DİLEKLERİ

01 Mart 2019 - 13:13
Reklam

ÜNVER; “SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Cumhuriyet Halk Partisi Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver, İl Başkanı Kadir Ergin ile birlikte Karaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Karaman Ziraat Odası ve Tuhafiyeciler, Attariyeciler, Züccaciyeciler, Hırdavatçılar ve Seyyarları Esnaf Odası Başkanlığını ziyaret etti, çiftçinin ve esnafın sorunlarını konuştu.

CHP’DEN ODA BAŞKANLARINA BAŞARI DİLEKLERİ

CHP Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver ve İl Başkanı Kadir Ergin bir dizi ziyarette bulundu. Ziyaretleri kapsamında, Ziraat Odası Başkanlığı'na seçilen Mehmet Bayram ve Tuhafiyeciler, Attariyeciler, Züccaciyeciler, Hırdavatçılar ve Seyyarları Esnaf Odası Başkanlığı'na seçilen Adem Ülküsever'e hayırlı olsun dileklerini ileten Ünver ve Ergin, yeni seçilen başkanlara başarılar diledi.

KARAMANLI ÇİFTÇİ VE ESNAFI KONUŞTULAR

Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver ve İl Başkanı Kadir Ergin tarafından gerçekleştirilen ziyaretlerde, Karamanlı esnaf ve çiftçinin sorunları masaya yatırıldı. Oda başkanları ve yönetimleri ile esnafın ve çiftçinin sorunlarını, Türkiye’de tarımın geldiği durumu konuşan Milletvekili Ünver, Cumhuriyet Halk Partisi’nin emekten ve emekçiden yana olduğunu ve esnafın, çiftçinin sorunlarını her platformda dile getirdiklerini ifade etti. CHP kadrolarının ülkenin güncel sorunlarına çözüm getirmek adına her türlü çalışmayı yürüttüğünü dile getiren Ünver; Karaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bayram Ünsal, Ziraat Odası Başkanı Mehmet Bayram ve Tuhafiyeciler, Attariyeciler, Züccaciyeciler, Hırdavatçılar ve Seyyarları Esnaf Odası Başkanı Adem Ülküsever ile yönetimlerine gösterdikleri ilgi ve misafirperverlikten dolayı teşekkür etti.

Bu haber 526 defa okunmuştur.