CHP KARAMAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
Reklam

CHP KARAMAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

CHP Belediye Başkan Adayı Emin Ege İsmet Paşa Üzerindeki Esnaf ve Vatandaşları Ziyaret Etti.

24 Mart 2019 - 23:27

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Emin Ege, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve parti yöneticileri ile Belediye İş Hanı çevresi ve İsmet Paşa üzerindeki  esnafları  ziyaret etti.
31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleştirilecek Belediye Başkanlığı seçimleri öncesinde CHP Belediye Başkan Adayı Emin Ege, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve parti yöneticileri esnaf ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. 
Karaman'da gezmedik sokak, sıkmadık el bırakmayan CHP Belediye Başkan Adayı Emin Ege kapı kapı gezerek esnafın sorunlarını dinleyip istişare ederek çözüm yollarını dile getirmeye devam ediyor.
CHP Belediye Başkan Adayı Emin Ege;"Esnaf ve mahalle halkımızla buluşmaya,onların talep ve isteklerini dinlemeye devam ediyoruz. Derman Belediyeciliğimiz le dertlerine derman olacağız. "dedi.
Yoğun ilgiyle karşılaşan CHP Belediye Başkan Adayı Emin Kıraathanelerdeki vatandaşların çay davetini kırmadı.
Yönetim anlayışımız 
Hoşgörülü ve Saygılı  ,Hakça Paylaşan , Hesap Veren, Şeffaf Yönetilen, Yoksulluğu Yenen, Üreten, İstihdam Yaratan, Yenilikçi, Ulaşım ve Altyapı Sorunları Çözülmüş, Nefes Alan, Sosyal Adaletin Sağlandığı, Kültür ve Sanatı Geliştiren, Doğa Dostu, Mutlu ve Gülümseyen bir KARAMAN.
Martın sonu bahar..
Karaman Emin Ellerde..

Bu haber 498 defa okunmuştur.