Reklam
Reklam
CHP KARAMAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

CHP KARAMAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

CHP Belediye Başkan Adayı Emin Ege 2.İstasyon Caddesindeki Esnaf ve Vatandaşları Ziyaret Etti.

20 Mart 2019 - 15:16
Reklam

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Emin Ege, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve parti yöneticileri ile  2.İstasyon Caddesindeki Esnaflarımızı ziyaret etti, vatandaşlarımızla sohbet etti. 
31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleştirilecek Belediye Başkanlığı seçimleri öncesinde CHP Belediye Başkan Adayı Emin Ege, ve parti yöneticileri ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. 
Karaman'da gezmedik sokak, sıkmadık el bırakmayan CHP Belediye Başkan Adayı Emin Ege yaptığı konuşmada "Vatandaşlarımızla kucaklaşıp onların sorunlarını dinleyerek çözüm önerilerini dile getiriyor. Karaman'ı düzenli ve standartlara uygun engelsiz kaldırımlar yapılacak, kent girişleri düzenlenip kent estetiği sağlanacak, Karaman Halkı sportif faaliyetler le buluşturacağız. Kadınlarımıza meslek edindirilmesi el emeklerini sunabilecekleri merkezler açılacak. İhtiyaç sahiplerinin yanında olarak ihtiyaçlarının giderilmesi için elimizden geleni yapacağız. Emeklilerimizin,engelli vatandaşlarımızın , kadınlarımızın ve gençlerimizin sosyal aktivitelere katılımlarının sağlanması için kaliteli alanlar oluşturacağız.  Kimsesizler kimsesi olup barınma hizmetleri sağlayacağız"dedi. 
Yönetim anlayışımız 
Hoşgörülü ve Saygılı  ,Hakça Paylaşan , Hesap Veren, Şeffaf Yönetilen, Yoksulluğu Yenen, Üreten, İstihdam Yaratan, Yenilikçi, Ulaşım ve Altyapı Sorunları Çözülmüş, Nefes Alan, Sosyal Adaletin Sağlandığı, Kültür ve Sanatı Geliştiren, Doğa Dostu, Mutlu ve Gülümseyen bir KARAMAN.
Martın sonu bahar..
Karaman Emin Ellerde.
 

Bu haber 500 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Hüseyin Mehmet Çavaş Kur'an Kursu
Hüseyin Mehmet Çavaş Kur'an Kursu
ERMENEK BELEDİYESİNDEN KADINLARA JEST
ERMENEK BELEDİYESİNDEN KADINLARA JEST