ÇAĞLAYAN VE KAPAR’DAN İLÇE GEZİLERİ
Reklam

ÇAĞLAYAN VE KAPAR'DAN İLÇE GEZİLERİ

Ak Parti İl Başkanı Abidin ÇAĞLAYAN ve İl Genel Meclisi Başkanı Adem KAPAR,

24 Mayıs 2019 - 10:43

Başkanlar ilçeleri fethetmeye devam ediyor
Ermenek İl Genel Meclisi Üyeleri Eyyup ÇAYIR ve Sadi UYAR, İlçe Başkanı Aytekin AYDIN, Belediye Meclis Üyesi Durmuş AÇIKBAŞ ve İlçe Teşkilat Mensupları ile birlikte ilk olarak Ermenek Kaymakamı Tahir YILMAZ’ı makamında ziyaret ederek İlçenin sorunları ile istişarelerde bulundular.
Ardından köy ziyaretleri ile devam eden ÇAĞLAYAN ve KAPAR, Ermeneğe bağlı Çavuş Köyü, Görmeli, Yalındal, Zeyve ve Çatalbadem köylerini ziyaret ettiler. Köylerde muhtar ve vatandaşlar ile bir araya gelerek köylerin sorunlarını görüşen ÇAĞLAYAN ve KAPAR; Zeyve Pazarında esnafları da ziyaret ederek hal hatır sordular.
Ziyaretlerine Kazancı Belediye Başkanı Muhittin TUNCEL’e yaptıkları hayırlı olsun ziyareti ile devam eden yetkililer ardından yine Kazancı’da düzenlenen iftar programına katıldılar. 
Verimli bir gün daha geçirdiklerini belirten Başkanlar ÇAĞLAYAN ve KAPAR, ziyaretlerde kendilerine eşlik eden İlçe Teşkilatı ve Meclis Üyeleri ile misafirperverliklerinden dolayı vatandaşlara teşekkürlerini iletirken ziyaretlerin sürdürüleceğini belirttiler.
 

Bu haber 750 defa okunmuştur.